25 травня 2016, Київ 00:31

  УСІ НОВИНИ / Політика

  У Херсоні намагалися підпалити офіс благодійного фонду допомоги армії

  Невідомі намагалися підпалити офіс волонтерів у Херсоні, 5 січня 2015 року, фото В’ячеслава Гусакова
  Невідомі намагалися підпалити офіс волонтерів у Херсоні, 5 січня 2015 року, фото В’ячеслава Гусакова

  Сьогодні близько 4:00 невідомі намагалися підпалити офіс Фонду громади Херсона «Захист».

  «Підпалені вхідні двері. Зайнялася горюча суміш, залита через поштову прорізь, у вхідних дверях, і всередині – в коридорі. Облиті і підпалені обидва вікна. Все вдалося локалізувати – вчасно під’їхала охоронна фірма «Арсенал». Нагадаю, що в ніч на 26 грудня вже були розбиті вікна. Тоді міліцію не викликали – вирішили, що це хуліганство», – написала у Facebook голова правління фонду Лариса Польська.

  У бесіді з кореспондентом Радіо Свобода Польська зазначила, що інцидент «може бути однією з ланок у ланцюжку», адже напади на благодійні та волонтерські організації, що допомагають Збройним силам, стаються в багатьох містах України.

  Порівнюючи херсонську ситуацію з нічними подіями в Одесі, голова правління фонду «Захист» наголосила, що «в нашому випадку тільки вчасний приїзд охоронців врятував від великої біди: якби полум’я зайнялося, міг вибухнути газ».

  Також Лариса Польська припустила, що напад на офіс фонду може бути і справою рук людей, яких вона критикувала.

  «У херсонському волонтерському русі є люди, що працюють непрозоро. Наш фонд раз на 10 днів звітує, звідки ми отримали кошти і куди їх направили. А є люди, які називають себе благодійниками та волонтерами, до роботи яких виникає багато питань. Я не мовчала про це», – сказала Лариса Польска Радіо Свобода.

  Фонд громади Херсона «Захист» допомагає українській армії і родинам військовослужбовців з травня 2014 року. За словами його очільниці, невдовзі фонд планує відкрити нові напрямки діяльності.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Анонім
  05.01.2015 10:40
  Бариги завжди крутяться навколо грошей тому припущення Лариси Польської має сенс. Заодно і бариг слід перевірити. Не менш реальна версія це путінська диверсія. ПаРаша програє у відкритому військовому протистоянні тому перейшла до своєй щоденної практики спонсора міжнародного тероризму

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Зображення питання

  Тест. Заголовки російських ЗМІ: справжні чи вигадані?

  Чи знаєте Ви стиль російської преси настільки, аби називатися справжнім «диванним воїном» і експертом в інформаційній війні? Заголовки російських ЗМІ іноді шокують. А чи зможете Ви відрізнити справжні заголовки від вигаданих? Насправді це складніше, ніж Ви думаєте!
  Реконструйована з уламків частина корпусу «Боїнга» була представлена у Нідерландах у жовтні 2015 року

  ЄСПЛ підтвердив отримання позову від родичів жертв катастрофи MH17

  Позов подано проти Росії і президента Путіна щодо компенсації сім’ям жертв «Боїнга», збитого над Донбасом у 2014 році 

  «Миротворець» виклав нову базу журналістів

  «Публікуємо черговий список акредитованих іноземних журналістів, які співпрацюють з країною-агресором, яка фінансує міжнародний тероризм і окупувала частину територій України» 

  Акція «Азову», Порошенко та Донбас

  «Загравання із терористами та Кремлем – як і нерозумне провокування їх – матимуть непрогнозовані наслідки не лише для України, а й для Європи» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові  

   

  Навіщо жителі Донбасу голосували на псевдореферендумі 2 роки тому?

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 24 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ