29 червня 2016, Київ 08:26

  Політика

  Представники Януковича купують IT-бізнес в Україні (інтернет-видання)

  Йдеться про купівлю найбільшого і надпотужного в Україні дата-центру «Парковий»

  x

  2016-й починається з грандіозного скандалу, і це багатообіцяючий початок, переконує інтернет-видання «Фокус». Внесення по-тихому в бюджет країни поправки, що відкладає електронне декларування доходів чиновниками ще на рік, увійде в історію України, як і імена причетних до цього. «Фокус» переконує, що історія з поправкою виглядає гранично непрезентабельно і жорстоко б'є по владі, так чи інакше граючи на руку вчорашнім.

  Коментує дивну ситуацію з поправкою до закону і видання «Лівий берег», яке пише, що перші дні нового року подарували українцям приклад безперечної залежності політиків від громадської думки. Журналісти переконані, що закінчилися ті часи, коли якісь корупціонери заради себе коханих або своїх дружків пропихували в закони будь-які зручні для них норми без всяких наслідків. Тепер уже одна тільки загроза заробити гнів виборців – це достатня причина, щоб політики з найсерйознішим виглядом відривалися від новорічних канікул, шукали винних і обіцяли все терміново виправити. Заголовок статті називається «Маленький відблиск великих змін».

  А ось дописувач «Української правди» наголошує, що за ухвалення скандальної бюджетної поправки мають відповідати не лише цапи-відбувайли, а й усі учасники схеми. І так буде продовжуватися, допоки учасники схем залишатимуться безкарними.

  Про те, як представники Януковича знову купують IT-бізнес в Україні, розповідає сайт «Хвиля». Йдеться про купівлю найбільшого і надпотужного в Україні дата-центру «Парковий» екс-керівником Національної комісії регулювання зв’язку Петром Яцуком. Сума оборудки – 50 мільйонів доларів США. Видання переконує, що ця угода – фікція, за якою стоїть Янукович. І замість того, щоб передати круте обладнання «Паркового» на потреби армії, для підвищення обороноздатності України, або хоча б забезпечити централізованою системою СБУ, Міністерство оборони та інші силові відомства – українські чиновники, швидше за все, взяли відкат за дозвіл фіктивного продажу «Паркового» фактичному представнику Януковича. Тому, хто з подібним шлейфом в будь-якій інший демократичній країні давно б сидів у в'язниці, а не купував дата-центри, переконує дописувач сайту «Хвиля».  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Vinyk
  08.01.2016 19:01
  Від себе: вдалий час, щоб продати паспорти(український, закордонний), трудову, дипломи, решту документів сбУшникам. Їм нема і не було проблеми дістати аналогічні комплекти паперів(починаючи з військового квитка, якого не маю змоги отримати, бо не дав хабаря сбУшникам), щоб створити для -шників "комільфо" з "легендами" -- а оригінальні папери(не копії, не дублікати), з детальним описом всіх особливостей та подробиць... Зате буде за що жити кілька тижнів.
  Бо все одно дати хабаря, щоб працювати за фахом(ІТ), не маю чим -- без хабаря чинуші навіть "неофіційно на мінімалку" заробляти не дадуть(або знову застромлять когось з рідних в "апаратську сповідальню", й ті при-смерті почнуть благати віддати робоче місце комусь "сбУ-позитивному", хто вже забашляв чинушам). А якщо знову буде погром, щоб сбУшники за колекції ябед-доносів взяли винагороду ще раз -- то знову будуть вичавлювати зізнання, які зовсім не стосуються ІТ.
  Бажаю хабарникам мати багато високотехнологічних слів: колядування покаже кого обібрали, щоб тих перемагати "як внутрішніх ворогів".

  від: 123
  08.01.2016 13:49
  В условиях войны,как бы она не называлась.должен быть наложен мараторий на какие либо продажи отечественного IT бизнесса! Агенты януковича в Украине должны быть изолированны в стране и за её пределами,как враги государства работающие на агрессора Россию. Это не охота на "ведьм".это защита государства от врага.

  від: Микола Місто: Запоріжжя
  08.01.2016 11:18
  Журналісти не зовсім розбираються у темі ІТ. Як правило ІТ бізнес працює у тіні, зарплату програмісти отримують або "чорним налом", або їм нараховують на рахунки міжнародних платіжних систем. Така ситуація склалася тому, що найбільш вигідні корпоративні, у тому числі державні, клієнти мають центри у Києві, відповідно всі замовлення, незалежно від якості іх виконання(або невиконання) разом з грошима залишаються у кишенях київських корупціонерів. А дата-центр це просто велика кількість компьютерів з інформацією. Мені невідомо, щоб якась згадана державна організація зберігала свою інформацію за межами свого обладнання. Тож паніка передчасна. -Техніка швидко старіє, хай дурні її купляють.
  У відповідь

  від: Vinyk
  08.01.2016 18:49
  Ще не варт забувати про "квоту по-блату", про "хоботів відвислих", яких тримають в ІТ-конторах "для плєзіру на виду", пристроєних туди за хабарі й по протекції. При такій купі статистів і таких "науково-дослідних дослідах" в ІТ, чуваки можуть купити собі тільки "школу бальних танцев", яку годувала держав(для заздрості) і яку мають годувати спільники грабежів. А таке далебі не вигідне, якими високотехнологічними словами не називай і скільки ліцензійних віндовсі не купуй.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Донбас.Реалії» | Чи ефективна місцева влада в «сірій зоні» на Донбасі? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Українська мова. Її статус в Конституції досі ігнорує нинішня влада

  20 років Конституції України: боротьба за реальний статус української мови триває 

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  ОБРАНЕ ВІДЕО

  В інших ЗМІ
  В інших ЗМІ