28 червня 2016, Київ 12:34

  УСІ НОВИНИ / Політика

  Україна спростить надання громадянства переслідуваним у Росії – Порошенко

  (©Shutterstock)
  (©Shutterstock)

  Президент України Петро Порошенко анонсував законодавчу ініціативу, яка має спростити надання українського громадянства переслідуваним у Росії активістам. Про це він заявив 12 квітня після відвідання храмів християн східного обряду з нагоди Великодня.

  «Нинішні процедури надання громадянства не дозволяють мені цього робити, але я внесу зміни до закону, щоб ми мали можливість надавати політичний притулок тим, хто реально зазнає політичного переслідування за захист української позиції. Я спрощу це», – пообіцяв президент Порошенко.

  За його словами, нині закон встановллює в таких випадках «серйозні обмеження» і потребу довести, «що саме цей громадянин становить особливий і важливий публічний інтерес для України».

  Відео Youtube-каналу Телеканал КотТВ

  Процес надання громадянства України росіянам, яким на батьківщині загрожує переслідування за проукраїнську позицію, нині дуже ускладнений. Майже рік знадобився для отримання громадянства України 27-річному Іллі Богданову, який бере участь в антитерористичній операції на сході країни.

  Близько чотирьохсот громадян Росії просять притулку в Україні, зазначають у Державному комітеті з питань міграції. Але самі росіяни, які переїхали в Україну, вважають, що кількість їхніх співгромадян у країні налічує кілька тисяч осіб. Перша хвиля переселення російських інтелектуалів в Україну розпочалася після Помаранчевої революції, наступна хлинула в Україну після Революції гідності та початку російської агресії в Криму й на Донбасі.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дмитро - вох
  13.04.2015 15:20
  Україна спростить надання громадянства переслідуваним у Росії,
  Очевидно ,що пересліджуваним росіянам які примусово залишають свою країну преба надати притулок ,
  Але спрощення закону в наданні громадянства неможна спрощувати ,вноземиць який рішився проживати в Украї\ні за міжнародними станлдартами мусить жити в країні не менше як пять років вивчити українську мову иа іиторію,а відтак перейти відповіде тестування в наданні громадянства,

  від: Володимир
  13.04.2015 00:37
  Дурість і Популізм.
  Надання притулку і громадянство - це різні речі! В першому випадку достатньо дозволу на проживання.

  Громадянством нормальна країна не розкидається, для цього потрібно багаторічне проживання в країні, володіння мовою, інтеграція в суспільство. І це повинно залишатись винятком. Розкидатись громадянством під прикриттям притулку - це схоже на якусь аферу, новий варіант "русского міра".

  від: Vinyk
  12.04.2015 22:29
  В сбУ "бекаси для полювання" закінчуються. Чи не закінчуються, а просто плюють на державне презирство і йдуть в землю? Принаймні, українське підпілля було традиційно гостинне до росіян, котрим держ-самодурство сиділо в печінках.

  від: Денис Місто: Львів
  12.04.2015 21:23
  Впринципі тут і коментувати немає що, так як поживемо побачимо, також потрібно буде фільтрувати інфу про людей, так як і зза майдану були такі борці які потім виявились не зовсім за майдан. а коментар вирішив написати напротивагу тим двом кацапським коментам:) Пасха на дворі а вони сваряться))) якщо людина думаюча і її там дійсно заганяються в глухий кут то ми таким раді, окрім того людина яка їде в таку еміграцію знає що їй маслом тут не помазано, ніхто допомагати сильно не буде і прийдеться праціювати( на противагу біженцям які бігли в росію і вимагають там хліба солі)...

  від: Свобода Місто: Украина
  12.04.2015 20:35
  Так называемая таинственная русская душа это внешнее проявление умственной отсталости русских, алогичность поведения которых некоторые воспринимают как некую таинственность. Поведение российской элиты это поведение не людей, а крысоподобных грызунов, которые озабочены сбором пищи, а не его производством, это агрессия во имя расширения зоны бандитизма. Россия это регресс цивилизации. Если кто сомневается, посмотрите, была Западная Германия и была Восточная Германия, есть Северная Корея и есть Южная Корея. Народы этих стран были разделены усилиями России, и части единого народа, попавшие под российское влияние деградировали, оказались в нищете и в диктатуре.

  від: Яценюк Місто: Киев
  12.04.2015 20:16
  Скоро все нормальные люди сбегут из рашки. Одно быдло останется.

  від: Гоша Каджи Місто: замок Хилкровс
  12.04.2015 18:00
  Да уж, Потрошенко, забери от нас всю мразоту к себе. В Щеневмерлию сейчас как раз все отбросы со всего мира стекаются. Ну что поделать, раз в у вас там помойка))

  від: Незалежний Кацап Місто: Тут
  12.04.2015 17:36
  Президент України Петро Порошенко все більше і більше показує себе дурнем, а лікуватися не хоче.
  У відповідь

  від: Василь Місто: Київ
  12.04.2015 19:07
  "И умным кричат Дураки, Дураки, а вот Дураки не заметны" - Це про тебе та таких як ти писав Окуджава.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Молодь Плюс» | Професійно-технічні училища в Україні під загрозою знищення? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  На Всеправославному Соборі українське питання обговорювали в кулуарах – Самохвалова

  «Якщо Синод Константинопольського патріархату захоче видати грамоту визнання – це робить нашу Церкву – Київський патріархат – легітимною і визнаною у світі» 

  Другий фронт: вояків б’ють у тилу. МВС заплющує очі?

  Побутові й ідеологічні конфлікти за участі ветеранів бойових дій на сході викликані проросійськими настроями частини громадян і байдужістю поліції – експерти 

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш

  Частка статків Лазаренка була отримана від прибутків компанії Тимошенко – екс-прокурор США

  Колишній федеральний прокурор США Марта Берш, яка домоглася ув’язнення Павла Лазаренка, приїхала в Україну ділитися досвідом 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 27 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ