29 червня 2016, Київ 11:59

    УСІ НОВИНИ / Політика

    Перший заступник міністра економіки Саша Боровик заявляє, що йде з уряду

    Саша Боровик
    Саша Боровик

    Перший заступник міністра економіки України Саша Боровик заявляє, що йде з уряду.

    «Так, це правда, і з цим у мене немає вибору, окрім як покинути уряд. Сьогодні вони заблокували мою електронну пошту і сказали моїй команді, що я не повернусь», – повідомив він Радіо Свобода. 

    За словами Боровика, це пов’язано із конфліктом із прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Конфлікт розпочався наприкінці березня під час зустрічі.

    «Я йому сказав, що вважаю себе технократом, який має чесно казати те, що він бачить. Мені здається, йому мій назір (точка зору. – ред.) не сподобався. Мені здається, що саме після цього він прийняв таке рішення», – наголосив Боровик. 

    Також, на його думку, міністр економічного розвитку Айварас Абромавичус втомився за нього боротися.

    Боровик був відповідальний за організацію донорської конференції та зазначав прем’єр-міністру, що європейські організації чекали б на звіт про витрати грошей, які Європа та її фонди надають.

    Раніше сьогодні депутати від фракції об’єднання «Самопоміч» заявили, що перший заступник міністра економіки Саша Боровик, німецький юрист, який прийняв українське громадянство, два місяці працює в міністерстві на волонтерських засадах, оскільки рішення міністра економіки Айвараса Абромавичуса про його призначення досі не підписав прем’єр Арсеній Яценюк. 

    У Кабміні наразі не коментують цю ситуацію.

     



    Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


    ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
    Форум закрито
    Відсортувати коментарі:
    Коментарі, сторінка з 2
        Вперед 
    від: Володимир Місто: Київ
    17.05.2015 09:56
    Яценюк должен пойти в отставку! Результат его деятельности - развал економики и расцвет коррупции, как и раньше только видимость реформ ( реформируется только всеми нелюбимое ГАИ) Яценюк с работой не справился, предал Майдан! Похоже Украинский Народ будет бороться еще и с трусливым и вроватым совковым еврейством, способным только пдковерно договариваться, крышевать преступные схемы и сдавать врагу территорию Украины, в отличии от своих мужественных собратьев в Израиле!!!

    від: Наталия Місто: Киев
    16.05.2015 23:07
    Наконец-таки. Несчастная экономика Украины, над которой измываются непонятные "юристы" из Германии со своими "волонтерами". Кто и откуда его выцарапал? Удивительно как такого псевдо-экономиста можно было держать в Министерстве экономики и, главное, что можно было от него ожидать ?

    від: Кармелюк Місто: Львів
    16.05.2015 23:06
    від: Володимир Рижов Місто: Київ
    14.05.2015 16:43
    Відповісти
    Яценюк ненавидить всіх, хто розумніший за нього. Я не розумію, чого Держдеп вчепився в цього невігласа. Саша Боровик - профі, а Яценюк пройдисвіт. Невже американцям приємно в Україні бачити Яценюка прем'єром, якого ненавидить вся Україна?
    Це просто в саму точку,респект аналітіку.Коротко і 100% правда.Від себе хотів ще добавити ,страшний хлопець з великими зубами з маленького провінційного містечка Чернівці ,українець -еврейського походження, багато працював над собою.Але так і лишився зі своїм комплексом неповноцінності,заздрити талановитим і красивим чоловікам.В середині ,за оболонкой манії величі ховається,маленькй бідака зазнайка.Прошу зараз не дуже його атакувати ,можливо він більше нам сподобається коли зіграє головну роль в серіалі,Не родись красивим,,.Хто зна.

    від: Vlad Місто: Savchenko
    14.05.2015 23:35
    предлагаю хештег в Твиттере - @БоровикаВместоЯценюка и разогнать его

    від: Алина
    14.05.2015 21:48
    Ага, через конфлікт? А Айварас заявляє інакше
    https://twitter.com/aivaras_aivaras/status/598874590576812032

    від: Сергей Місто: Одесса
    14.05.2015 18:36
    Кровеносной системе Украины необходимо множество специалистов как Саша Боровик, избавляться от них - саботировать выздоровление и развитие страны. Украина слишком слабая сейчас, чтоб "переваривать" Яценюков. Прошедший год показал их полную несостоятельность, они не могут и не хотят реформировать государство, от них надо избавляться. Нам необходимо честное правительство профессионалов, а не крышеватели коррупции. Нам необходимо правительство, работающее на благо людей и страны, а не на собственный карман и "любих друзiв".

    від: Юрій
    14.05.2015 18:28
    Яценюк паскудо, йди ти!(((

    від: Іван Місто: тернопіль
    14.05.2015 18:01
    Українці на краще життя,яке є не заслуговують.Хіба що не ще гірше.Вони з першого туру обрали собі міліардера президента,який скоро буде малоліток роставляти на високі пости тих що люблять конфети рошен.А потім найбільше голосів у ВР віддали за Яценюка,Турчинова,Авакова,Мартиненка і їм подібних,а тепер ходять і плачуть.Мало ще вас гноблять,щоб до вас дійшло.

    від: Дмитро - вох
    14.05.2015 17:53
    Нехочеться вірити.але всіІ дороги туди прямують ,що Яценюк зараз повторює політику я знаю все Юлії Тимошенко з 2005 року ,

    від: exTaxman Місто: Bratislava