26 червня 2016, Київ 14:43

  УСІ НОВИНИ / Міжнародні події

  Прем’єр-міністр Польщі заявила про «мільйон біженців із України» в її державі

  Беата Шидло, архівне фото
  Беата Шидло, архівне фото

  Прем’єр-міністр Польщі Беата Шидло, говорячи у вівторок про ставлення Варшави до європейської міграційної кризи, зазначила, що Польща вже зіткнулася з цієї проблемою, й заявила: «Польща прийняла приблизно мільйон біженців із України».

  Із такою заявою вона виступила в дебатах у Європейському парламенті, присвячених ситуації в Польщі. Вона прибула до Страсбурга, щоб переконати європейських політиків у тому, що реформи, які проводить її уряд, не загрожують польській демократії.

  Польські оглядачі припускають, що вона, помилково чи свідомо, сплутала поняття біженців і заробітчан.

  Це не перший випадок такого змішування понять із боку чільних польських посадовців. У серпні 2015 року президент Анджей Дуда під час зустрічі з президентом Німеччини Йоахімом Ґауком говорив про потік «біженців», які, за його словами, прибувають до Польщі з України.

  Тим часом, за даними польського Управління у справах іноземців, у 2014–2015 роках (станом на 13 вересня 2015 року) статус біженця в Польщі намагалися отримати 4 тисячі 104 громадяни України. Позитивне рішення про надання такого статусу отримали 2 особи.

  Переважна більшість громадян України, які прибувають на тривалі терміни до Польщі, – це трудові мігранти. Значна частина з них приїжджає на кілька місяців, щоб під час сезонних робіт працювати в сільському господарстві чи в будівельному секторі. За даними польського Міністерства сім’ї, праці та соціальної політики, упродовж січня – червня 2015 року в Польщі було зареєстровано 402 тисячі заявок працедавців на працевлаштування громадян України.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Дядько
  20.01.2016 12:49
  До речі, поступила інформація про відмову Німеччини надати притулок 7 тисячам біженців з Украхни.
  Складається враження, що МОЗ України страждає на професійну імпотентність, оскільки не володіє інформацією про кількість українців, що звернулися до влади Польщі про надання притулку...

  від: Таука Місто: Киев
  20.01.2016 06:56
  И все "беженцы" поголовно - галычане?

  від: Володимир Місто: Луцьк
  20.01.2016 03:46
  Брєд рабої кобили.

  від: Аблай Місто: Казахстан, Алматы.
  20.01.2016 02:06
  Жаль.. Зачем надо было начинать свой срок с вранья? Теперь это постоянно будет бить по всей Польше в будущем. Если вводить людей в заблуждение, то очень грамотно. Мистер Си начинает своё турне по странам Ближнего Востока, а у них денег куры не клюют. Технологии. Взаимная зависимость с США. Европейцы показали себя недалёкими людьми. Нельзя всё время сидеть на одном месте и постоянно получать прибыль. Постоянно нужно чем-то жертвовать. Идти на риск. Азия намного сильнее и перспективнее Европы. И даже в случае заключения ТрансАтлантического союза, Транстихоокеанское партнёрство представляется для США гораздо более выгодным. Из всех европейских держав нам представляются наиболее дальновидными Британия, Франция и Нидерланды. А когда ситуация кардинально изменится вследствие широких китайских инвестиций, тогда все будут на вас показывать пальцем. На ваше, неудавшееся, враньё и манипуляцию.

  від: вримвоим
  20.01.2016 01:02
  брехня

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  СПЕЦПРОЕКТ

  Комсомольськ чи все ж Горішні Плавні?

  ВІДЕОПРОГРАМИ

  «Крим.Реалії» | Молоді кримчани обирають Україну 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  ІНФОГРАФІКА

  Фото Девіда Камерон на перших шпальтах газет у Лондоні. Прем’єр-міністр Великобританії Девід Камерон, який виступав за збереження членства в ЄС, заявив про намір піти у відставку через три місяці

  Мультимедіа ЄС оговтується від «холодного душу» з Британії

  ЄС закликав Лондон не зволікати із «розлученням», а ультраправі Франції та Нідерландів вже хочуть своїх референдумів 

  Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті

  Волинська трагедія. Замість взаємного вибачення – односторонні звинувачення

  Взаємні гучні звинувачення в гріхах минулої війни можуть завадити почути інше: наростання шуму гармат на східному кордоні України 

  Ярослав Бабич

  Смерть Бабича, МВС і «Азов». Підводні камені справи

  Одне із запитань: чому збрехав речник поліції Київської області Микола Жукович? 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  «Є наші пісні про нас. Але хто їх чує?» – Сашко Положинський  

   

  Красногорівка: поранених цивільних за тиждень більше, ніж за минулий рік 

   

  Поблизу Чернігова стріляли з «Градів», танків і артилерії – тривають масштабні навчання 

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 червня

  Хронологія
  В інших ЗМІ