26 травня 2016, Київ 07:41

  УСІ НОВИНИ / Політика

  За тиждень до виборів у Кривому Розі частково змінився склад ТВК

  За тиждень до позачергових виборів мера ЦВК частково змінила склад міської виборчої комісії Кривого Рогу. Інформацію про це 18 березня підтвердили у міській виборчій комісії.

  За даними комісії, про зміни у складі члени комісії дізнались безпосередньо на засіданні у п’ятницю. Через це частину питань, запланованих до розгляду, відклали, оскільки деякі члени комісій вже не мали права голосу.

  Як поінформували у комісії, зокрема, у п’ятницю стало відомо, що, за рішенням ЦВК, був змінений секретар комісії – замість Юрія Чуплого (представника ВО «Батьківщина») призначений Дмитро Лєдовських ( від тієї ж політичної сили). Окрім того, ЦВК замінила членів ТВК від «Народного франту: замість Ольги Бондарець і Зої Тимко членами комісії призначені Олексій Алексєєв та Олексій Кудла.

  Постанова ЦВК про зміни у складі Криворізької міської виборчої комісії на офіційному сайті ЦВК оприлюднена 18 березня за №84. У ній йдеться, зокрема, про те, що секретаря ТВК Юрія Чуплого було звільнено з посади з огляду на його особисту заяву, а членів комісії від «Народного франту» – за поданням партії.

  На місцевих виборах 2015 року в Дніпропетровську за три дні до голосування змінили голову й частину членів ТВК. Це на добу паралізувало роботу комісії: зібравшись на засідання, ТВК не змогла ухвалити важливих рішень, адже виникли питання щодо того, який склад є легітимним.

  30 січня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон про перевибори в Кривому Розі. 23 грудня 2015 року Верховна Рада проголосувала за законопроект, яким постановила провести повторні вибори на посаду мера Кривого Рогу 27 березня.

  На посаду міського голови Кривого Рогу зареєстровано 15 кандидатів: 5 від партій і 10 самовисуванців. Чинний мер Юрій Вілкул, який на минулих виборах був висуванцем «Опозиційного блоку», тепер балотується шляхом само висування.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Коментарі
       
  У цьому форумі немає жодного коментаря. Будьте перші.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Вибори в ОРДіЛО. Проводити чи ні? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Мультимедіа Савченко на волі: про ненависть, мудрість, мир і війну

  «Так, як ми повернули Надію, ми повернемо Крим та Донбас» – президент Петро Порошенко 

  Савченко. Повернення додому. Живий блог

  «Дякую, Завдяки вам я вижила!  І дякую тим, хто бажав мені зла – на зло я вижила!» – Надія Савченко вже в Україні 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 25 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ