27 травня 2016, Київ 11:21

  УСІ НОВИНИ / Політика

  «Опора» заявляє про ознаки непрямої агітації на користь мера Кривого Рогу з боку посадовців

  x

  Громадянська мережа «Опора» вбачає ознаки непрямої передвиборної агітації в інтересах чинного мера в діях посадовців, які проводять зібрання жителів районів у передвиборчому Кривому Розі. Про це у суботу заявили в громадянській мережі «Опора», яка стежить за позачерговими виборами міського голови Кривого Рогу.
   
  За даними з «Опори», так, цими днями в одній зі шкіл Інгулецького району міста відбувся так званий «схід» жителів, на якому виступали керівники районної ради.
   
  Зокрема, за повідомленням «Опори», представники районної ради у своїх виступах наголошували, «на соціальних ініціативах місцевої влади, зокрема, на підтримці соціально незахищених верств населення, багатодітних матерів, ветеранів АТО й членів їхніх сімей та інших», а одна з посадовців «нагадала мешканцям, що місцева влада продовжує соціальну програму підтримки незахищених верств населення, в рамках якої мешканці можуть отримати матеріальну допомогу в розмірі 500 гривень».
   
  «Громадянська мережа «Опора» зазначає, що такі дії посадових осіб органів місцевого самоврядування мають ознаки непрямої передвиборної агітації, адже спрямовані на формування позитивного іміджу чинного міського голови й кандидата на посаду міського голови Юрія Вілкула, а також на висвітлення в негативному світлі інших суб’єктів виборчого процесу», – зазначили в «Опорі».
   
  Раніше у виборчому штабі чинного міського голови, кандидата в мери Юрія Вілкула Радіо Свобода зауважували, що в інформуванні про соціальну акцію щодо виплати допомоги в розмірі 500 гривень з міського бюджету малозабезпеченим криворізьким родинам немає агітації. Рішення міської виборчої комісії, яка побачила ознаки агітації на користь мера в друкованих матеріалах про цю акцію, пізніше скасував суд

  На початку лютого в Кривому Розі міська влада оголосила про початок виплати одноразової грошової допомоги малозабезпеченим та бюджетникам – у рамках соціальної програми, ініційованої мером. Однак в місті, яке після низки виборчих скандалів готується до позачергових виборів, правозахисники та спостерігачі «Опори» розцінили цю акцію як непрямий підкуп виборців. 
   
  30 січня 2016 року президент України Петро Порошенко підписав закон про перевибори в Кривому Розі. 23 грудня 2015 року Верховна Рада проголосувала за законопроект, яким постановила провести повторні вибори на посаду мера Кривого Рогу 27 березня.
   
  На посаду міського голови Кривого Рогу зареєстровано 15 кандидатів: 5 від партій і 10 самовисуванців. Чинний мер Юрій Вілкул, який на минулих виборах був висуванцем «Опозиційного блоку», тепер балотується шляхом самовисування.  Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


  ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
  Форум закрито
  Відсортувати коментарі:
  Коментарі
       
  від: Микола Місто: Кривий Ріг
  20.03.2016 01:39
  опора = коломойский = семенченко плюс компания - все просто, вторая попытка рейдерского захвата целого города, потом будет киев...

  від: Иван
  19.03.2016 23:53
  Так скромно: ознаки непрямої агітації... Когда я участвовал в выборах на вакантную должность, которая, как оказалось, был предназначена для "своего" кандидата, так мне и моей семье ВЛАСТИ ПРЯМО, БЕЗ ОБИНЯКОВ угрожали лишением жизни и здоровья

  від: Іван
  19.03.2016 22:42
  Незавершена ані революція, ні люстрація. Повзуча контрреволюція корумпованих олігархів-регіоналів знесе пришелепкуватих київських політиканів заклопотаних розподілом влади.

  ДОЛУЧАЙСЯ!
  Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

  САВЧЕНКО НА ВОЛІ

  Відеопрограми Радіо Свобода

  «Донбас.Реалії» | Повернення Савченко – перші поступки Кремлю стосовно Донбасу? 

  РОЗКЛАД ПРОГРАМ

  Микола Карпюк (праворуч) та Станіслав Клих під час засідання суду. Архівне фото

  Вирок Карпюку і Клиху. Адвокати готові дійти до Страсбурзького суду

  «Карпюк вже подав заяву до Європейського суду з прав людини про тортури, яких зазнав під час слідчих дій» 

  Відео Кримчани і Медведєв: «Просто грошей немає...»

  Якщо в усій Росії є такі «об'єктивні складнощі» – значить усе, припливли 

  В Україні видали путівник мережею європейських комуністичних архівів

  «Ці архіви – не компромат. Вони дозволяють зрозуміти, чим насправді був комуністичний режим» 

  ВИБРАНЕ ВІДЕО

  Савченко помилували з гуманістичних міркувань – прес-секретар Путіна

   

  Міста у вишитих сорочках. Українці святкували День вишиванки

   

  Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон виступила з оркестром у Харкові

  Ситуація в зоні бойових дій

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 26 травня

  Хронологія
  В інших ЗМІ