Доступність посилання

21 жовтня 2016, Київ 14:30

Україна і Грузія першими напали на Росію – ведучий російського «Першого» телеканалу


Ведучий програми «Однако» на російському «Першому» телеканалі Михайло Леонтьєв стверджує, що Україна та Грузія першими напали на Росію, а на каналі «Новоросcия ТВ» про «звірства хунти» розповіла відома «гастролерка».

«9-й канал» ізраїльського телебачення поспілкувався з ведучим програми «Однако» на російському «Першому» телеканалі Михайлом Леонтьєвим.

Вступом до такого інтерв’ю була інформація про те, що останнім часом все більше розмов, у тому числі і на російському телебаченні, про воєнний сценарій. Нещодавно, наприклад, керівник «ВТБ-банку» Андрій Костін заявив німецькому виданню, що відключення російських банків від міжнародної платіжної системи SWIFT означатиме війну.

Михайло Леонтьєв заявив, що Україна та Грузія напали на Росію.

«Ви ж ізраїльський журналіст? Ви дійсно можете при здоровому глузді і в добрій пам’яті говорити про те, що Росія анексувала Крим і в Україні діють якісь сепаратисти? Не існує російських сепаратистів... На нас практично напали». За його словами, ця операція була спланована США, оскільки «вони хочуть почати нову Холодну війну з Росією та шукають для цього «нових супротивників».


Коли журналіст згадав про те, що на нещодавніх виборах у парламент України не пройшли націоналісти, Леонтьєв розповів, що в Україні наразі панує так звана «бандерівська влада». Він також згадав про катастрофу «Боїнга» над Донбасом та сказав, що версія про збиття літака сепаратистами є пропагандою.

На це журналіст ізраїльського телеканалу зауважив, що пропаганда – це історії російського «Першого каналу» про розп’ятого хлопчика.

Раніше у програмі Леонтьєва демонстрували фейковий знімок, буцімто зроблений із супутника, який, за словами ведучого, мав стати доказом у справі зі збитим «Боїнгом».

Повернення «акторки»

Канал, який називає себе «Новороссия ТВ», поширив на YouTube сюжет про виставку в Донецьку, присвячену життю і служінню православних людей із Росії. Називається вона «Віра в Росії» і проходить у художньо-виставковому центрі «Артдонбас». Розповіли про ікону, яку доставили на Донеччину на Савур-Могилу, де влітку тривали запеклі бої.

«Фонд «Новомучеників і сповідників Христових» є тимчасовим зберігачем ікони божої матері «ополчення», переможниці у війні з Наполеоном, у Кримській та Великій Вітчизняній війнах, сьогодні ця чудотворна ікона була доставлена на Савур-Могилу для закладки капсули установки каплиці в пам’ять усіх загиблих у боротьбі з неонацизмом в Україні», – мовиться у сюжеті.

У ролі заступника директора фонду, про який розповідається, виступила вже відома українцям «гастролерка» – так жартома називають Марію Ципко. У цьому сюжеті вже всім відома «акторка» назвала себе Марією Викіною і розповіла про звірства «хунти» і «Правого сектору». Утім, судячи з коментарів, глядачі одразу впізнали Марію.

Ця жінка у травні була «координатором референдуму про самовизначення» на територіях, захоплених угрупованнями «ДНР» і «ЛНР», у червні вона виступала в ролі постраждалої в Одеській трагедії. До того ж Ципко представлялася журналістам мешканкою Донбасу, яка виступає проти Майдану, а пізніше біженкою з Києва, яка виїхала через переслідування так званих бандерівців. Окрім того, у сюжеті телеканалу «1+1» знайшлись свідки її аферистської діяльності.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG