Ліга чемпіонів: «Динамо» виграло в гостях у «Порту»

(©Shutterstock)

Київське «Динамо» повернулося до боротьби за вихід до стадії плей-оф Ліги чемпіонів УЄФА. У п’ятому турі групового турніру підопічні Сергія Реброва на виїзді переграли португальський «Порту» – 2:0.

У першому таймі Андрій Ярмоленко на 35-й хвилині відзначився з пенальті, призначеного за порушення правил проти Сергія Рибалки.

По перерві, на 64-й хвилині, голом завершив індивідуальний прохід Дерліс Гонсалес.

В іншому матчі групи G англійський «Челсі» в Ізраїлі розгромив тель-авівський «Маккабі» – 4:0.

Після п’яти турів в активі «Челсі» та «Порту» – по 10 очок, «Динамо» має вісім, жодного балу немає в активі аутсайдера квартету «Маккабі».

За два тижні, 9 грудня, динамівці в Києві прийматимуть ізраїльтян, а лідери групи зіграють між собою. В разі перемоги чемпіони України здобудуть путівку до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів – незалежно від результату поєдинку в Лондоні.