06 березня 2015, Київ 10:57

Економіка

«Без переказів заробітчан гривня впала б за місяць» (огляд преси)

x
Київ – Уряд намагається наповнити бюджет і планує скоротити перелік підприємств, що не підлягають приватизації, майже уп’ятеро, інформує газета «День». Однак, як зазначає експерт видання, в тих депресивних умовах, які сьогодні склалися в українській економіці, проводити приватизацію взагалі не дуже вигідно: вартість активів не висока, а бажаючих отримати ці підприємства багато. Таким чином держава може отримати не так багато грошей, зазначає експерт.
 
Від яких факторів залежатиме економічне благополуччя національної валюти до кінця 2012 року? Як переконують експерти газети «День», до виборів курс гривні буде стабільним, а 2013 року можливе незначне послаблення.
 
За перше півріччя в трьох областях країни та Києві кількість новонароджених перевищила кількість померлих. В уряді повідомили, що до кінця 2014 року Україна остаточно забуде про демографічну кризу. Молодим батькам будуть підвищувати зарплати, соціальні виплати і допомоги. Проте експерти «Ізвєстій в Україні» не поділяють оптимізму, і переконують, що в найближчі роки чекати бебі-буму не варто, набагато важливіше працювати над збільшенням доходів населення.
 
Кількість мігрантів із України сягає 6,5 мільйонів осіб, стверджує «Газета по-українськи». Згідно з даними Світового банку, Україна посідає п’яте місце у світі за кількістю вибулих громадян після Мексики, Індії, Росії та Китаю. Серед багатьох мінусів тут є й переваги. Зокрема, як переконує видання, без переказів заробітчан гривня впала б за місяць. Адже лише торік мігранти переслали своїм сім’ям в Україну сім мільярдів доларів.
 
Новий Закон «Про зайнятість населення» спричинив неоднозначні відгуки в суспільстві. Одні вважають, що цей документ утискує права досвідченіших співробітників, на яких не поширюються пільги. Інші позитивно ставляться до заборони вказувати в оголошеннях про вакансії вік і стать працівників. У будь-якому разі однозначного висновку немає: дискримінаційний вийшов новий закон про зайнятість або ж навпаки. Про те, які зміни стануться на ринку праці після вступу в силу нової редакції Закону «Про зайнятість населення», розповідає газета «Факти».


Щоб залишити коментар і мати більшу можливість у спілкуванні з іншими учасниками форуму, Ви можете зареєструватися. Частина важливих публікацій потрапляє і на сторінку Радіо Свобода у Facebook. Там коментувати можна без участі модератора.


ПОВЕРНУТИСЯ НА ГОЛОВНУ
Форум закрито
Відсортувати коментарі:
Коментарі
     
від: Москаль Місто: Одесса
25.09.2012 10:58
Уряд планує скоротити перелік підприємств, що не підлягають приватизації, майже уп’ятеро.
Проще говоря, ПР пытается побыстрее украсть все, что только можно. С одной стороны, это хорошо - они ясно видят конец своему правлению. С другой стороны - это имущество ПР крадет у нас с вами. Вернуть награбленное регионами будет сложнее, чем не допустить грабежа. На выборах надо сломать хребет ПР и не дать осуществить план грабежа

від: Анонім
25.09.2012 09:12
Я ПРОТИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ЯНУКОВИЧА ! ГЕТЬ ВЕРХОВНУ ЗРАДУ УКРАЇНИ !!!

від: Анонім Місто: Cевер
25.09.2012 09:02
А без перказів заробітчан -гривна упала б за місяць?
А що 7 мільярдів відіграє таку значну роль для української економіки? Коли вартість Манчестера та Реалу становить більше одного мільярду ,а для такої великої рухівської країни для економіки дуже важливі кошти від прибирання сортирів.
Ми у Європі?
У відповідь

від: Spark Місто: España
26.09.2012 22:48
Для того, чтобы зарабатывать евры необхождимо большие инвестиции в высокотехнологичные предприятия, высококвалифицированнык кадры, которым нужно платить адеквадно их квалификации. Производить высококачественную продукцию, способную составить конкуренцию мировым лидерам, маркетинговые исследования, дорогую рекламу, продвижение на заполненные рынки, сеть дистрибьютеров.... и все это еще не гарантия успеха. Заробитчаны прниносят 7 млрд евро, в которые высокие чиновники не вложили ни цента инвестиций, мало того еще и заработали на их выезде ( паспорт, визы, взятки и т. и д.) Не стоит так пренебрежительно относиться к уборщикам сортиров. Деньги не пахнут.

від: Аль
25.09.2012 08:17
"в тих депресивних умовах, які сьогодні склалися в українській економіці, проводити приватизацію взагалі не дуже вигідно: вартість активів не висока, а бажаючих отримати ці підприємства багато. Таким чином держава може отримати не так багато грошей, зазначає експерт."

Доходы от приватизации госимущества должны пополнять казну только при помаранчах у власти, а при ПР - это всегда невыгодно и несвоевременно. Хорошо мыслит "эксперт" газеты "День": при том, что желающих купить госпредприятия очень много, проданы они будут дешево. В Украине, оказывается, законы рынка действуют наоборот - чем больше спрос, тем ниже цена товара. Конгениально!
У відповідь

від: Spark Місто: España
26.09.2012 22:54
Я не осмеливаюсь дискутировать с Алем, чтобы не чувствовать себя как персонаж старого советскогог анекдота.
Анекдот:
"....вчера смотрел Задорного по телевизору,.... смеялся. Чувствую себя ничтожеством"
У відповідь

від: Анонім
25.09.2012 09:25
Україною сьогодні керують промосковські агенти. Тож не дивно що закони ринку в Україні не діють. В Україні діють московські закони дишла із ціллю дискредитувати Україну у очах Світової Громадськості щоб залишити Україну колонією московії.

ДОЛУЧАЙСЯ!
Facebook Радіо Свобода Twitter Радіо Свобода VKontakte Радіо Свобода Радіо Свобода в www.odnoklassniki.ru Радіо Свобода на Google Plus YouTube Радіо Свобода SoundCloud Радіо Свобода Підписка Радіо Свобода

Відеопрограми Радіо Свобода

«Донбас.Реалії» / Бізнесмени Донбасу. Проміж двох вогнів

РОЗКЛАД ПРОГРАМ

Александр Вершбоу, архівне фото

Російські військові гинуть на сході України у великій кількості – НАТО

І керівництво Росії має все менше й менше змоги приховувати цей факт – Вершбоу 

Український військовослужбовець на позиції недалеко від Горлівки. 4 березня 2015 року

Аудіо Україні протистоять 130 тисяч озброєних людей у гібридній війні

«Розплавили бортову електроніку дрона ОБСЄ до такої міри, що вони безконтрольно кружляють перед тим, як впасти на землю» 

Борис Нємцов під час маршу на підтримку України, Москва, 15 березня 2014 року

Аудіо «Є єдина реальна версія. Замовник – Путін» – брат Нємцова

«Путіну було б дуже неприємно, якби він десь почав говорити, що немає у нас ніяких військ в Україні, а який-небудь західний партнер йому в ніс ткнув книжкою Нємцова» 

ВИБРАНЕ ВІДЕО

Ми відходимо, але готові повернутись сюди в будь-який час – боєць

 

Обстріляний Маріуполь. Пісня під час війни

 

Три тисячі мобілізованих завершили підготовку на полігоні під Рівним

 

Політичні убивства в Росії: змінюються лише жертви

Ситуація в зоні бойових дій

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 5 березня

Ситуація в зоні бойових дій на Донбасі 5 березня

Хронологія
В інших ЗМІ
В інших ЗМІ