Україна перемогла Польщу в футбол у кваліфікації на Кубок світу (ФОТО)

Збірна України перемогла в п’ятницю команду Польщі з рахунком 3:1 у кваліфікаційному матчі до Кубка світу з футболу 2014 року.

Усі чотири голи в матчі у Варшаві були забиті ще в першому таймі, причому перші два м’ячі України – ще на 2-й і 7-й хвилинах.

Таким чином, Україна, здобувши першу перемогу в цих змаганнях, у своїй групі H нині перебуває на третьому місці і, як і Польща, має за собою чотири гри, тоді як інші учасники групи, в тому числі й двоє перших, Чорногорія й Англія, зіграли вже по п’ять.

Українських футболістів, а також уболівальників привітав із цією перемогою президент Віктор Янукович, який перебуває в Польщі з візитом і спостерігав за матчем на стадіоні у Варшаві.

Він був там разом із президентами Польщі, а також Угорщини Броніславом Коморовським і Яношем Адером.

Перед грою всі троє провели тристоронню зустріч у президентському палаці у Варшаві, але про її перебіг наразі не повідомляли.