Доступність посилання

ТОП новини

Тіла загиблих в Ірані українців повернуть Києву 19 січня – МАУ


Вшанування пам'яті загиблих внаслідок катастрофи літака, який збили іранські військові, в Тегерані, 11 січня 2020 року
Вшанування пам'яті загиблих внаслідок катастрофи літака, який збили іранські військові, в Тегерані, 11 січня 2020 року

Тіла загиблих внаслідок авіакатастрофи в Ірані українців повернуть до України 19 січня, повідомляє пресслужба авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

«Церемонія вшанування пам’яті загиблих внаслідок катастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Ісламській Республіці Іран відбудеться в Терміналі В міжнародного аеропорту «Бориспіль». Доступ відкритий для всіх. Збір біля входу до Терміналу В о 12:00. Попрощатися з загиблими можна з 13:00 до 19:00», – йдеться в повідомленні МАУ у фейсбуці.

Тим часом, в Офісі президента повідомили, що церемонія вшанування пам’яті загиблих почнеться об 11:30 19 січня.

Загибель українського літака в Ірані. Що потрібно знати

  • Літак Boeing 737-800 NG авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (рейс PS752, реєстраційний номер UR-PSR) вилетів близько 6:10 8 січня маршрутом Тегеран-Київ, зник із радарів через кілька хвилин після підйому в повітря.
  • Загинули всі 176 людей, які були в літаку, – 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Авіакомпанія МАУ опублікувала списки загиблих пасажирів і членів екіпажу.
  • Серед загиблих у катастрофі було найбільше громадян Ірану (82 людини) і Канади (63 людини), а також 11 громадян України (2 пасажири і 9 членів екіпажу), 10 громадян Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Німеччини і 3 – Великої Британії, повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.
  • Ким були загиблі в авіакатастрофі в Ірані українці: подробиці за посиланням.
  • Літак був вироблений у 2016 році, отриманий МАУ безпосередньо з заводу Boeing, пройшов останнє планове технічне обслуговування 6 січня 2020 року. МАУ заявляє, що гарантує справність своїх літаків і високу кваліфікацію пілотів.
  • Згідно з першою реакцією іранської сторони, літак розбився через технічні причини, які призвели до аварії двигуна.
  • 11 січня, через 3 дні після катастрофи, президент Ірану Хасан Роугані визнав, що іранські військові помилково збили пасажирський Boeing 737 «Міжнародних авіаліній України». Він розпорядився знайти винних у цій трагедії.
  • Командувач повітряними силами Корпусу вартових Ісламської революції Амір Алі Хаджизадеповідомив, що оператор протиповітряної оборони Ірану самостійно вирішив випустити крилату ракету по літаку, не зумівши зв’язатися з командуванням.

XS
SM
MD
LG