Чудова вісімка

Бразилія – Чилі 3:0. Чилійцеві Відалу (ліворуч) вже не зупинити «десятку» бразильця Кака. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Бразилія – Чилі 3:0. Підтримка уболівальників чилійцям не допомогла – бразильці були на голову вище. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Бразилія – Чилі 3:0. Бразильці вітають один одного з третім голом. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Аргентина – Мексика 3:1. Мексиканець Салсідо марно намагається відібрати м'яч у лідера аргентинців Мессі. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Аргентина – Мексика 3:1. Нападаючий аргентинців Ігуаїн в обіймах свого наставника Дієго Марадони. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Аргентина – Мексика 3:1. Мексиканець Ернандес забиває Аргентині «гол престижу». - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Голландія – Словаччина 2:1. Радість і відчай – голландець Роббен і словак Хамшік. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Голландія – Словаччина 2:1. Удар словацького форварда Віттека з 11-метрового виявився точним, але нічого не змінив. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Німеччина – Англія 4:1. Клозе забиває перший гол у ворота англійців. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Німеччина – Англія 4:1. Подольські на «сьомому небі» – миттю раніше його удар досяг мети. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Німеччина – Англія 4:1. Вигравши повітряну дуель, англієць Апсон забив єдиний м'яч у відповідь в ворота Нойєра. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Гана – США 2:1. Єдиноборство американця Боканегра (ліворуч) із бомбардиром збірної Гани Асамоа Гіаном. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Парагвай – Японія 0:0, по пенальті 5:3. Хто вище стрибне – японець Наказава чи парагваєць Барріос? - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Парагвай – Японія 0:0, по пенальті 5:3. Так японці стежать за перебігом серії пенальті. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Парагвай – Японія 0:0, по пенальті 5:3. Парагвайці святкують перемогу! - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Іспанія – Португалія 1:0. Давід Вілья забиває переможний гол у ворота португальців. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Іспанія – Португалія 1:0. Захисник іспанців Піке не зміг стримати емоцій і «накинувся» на товаришів по команді. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.

Іспанія – Португалія 1:0. Нічого, що програли! Ця симпатична прихильниця Роналдо пропонує йому своє серце. - Вперше в історії чемпіонатів світу з футболу південноамериканських збірних в 1 / 4 фіналу виявилося більше, ніж європейських. У «чудовій вісімці» Південну Америку представляють чотири країни (Аргентина, Бразилія, Парагвай і Уругвай), а Європу – три: Німеччина, Голландія та Іспанія. Континент-господар – Африка – представлений збірною Гани. 2-3 липня пройдуть чвертьфінальні матчі.