Доступність посилання

ТОП новини

ПРАВОВІ АСПЕКТИ

ПЕРЕДРУК, ВИКОРИСТАННЯ АУДІО- ТА ВІДЕОМАТЕРІАЛІВ

Радіо Свобода вітає використання, публікацію і розповсюдження матеріалів, опублікованих на нашому сайті. Продавати матеріали Радіо Свобода суворо заборонено.

Ми також вітаємо розповсюдження інформації сайту Радіо Свобода на інших веб-сайтах, через списки адресатів електронної пошти, групи новин і бази даних на регулярній основі.

При використанні матеріалів Радіо Свобода обов’язково зазначте вихідні дані матеріалу, в тому числі:

  • Постійне посилання безпосередньо на матеріал на сайті radiosvoboda.org, що має бути розміщене перед початком тексту матеріалу
  • Інформація для кожного матеріалу: «Copyright © 2021 RFE/RL, Inc. Передруковується з дозволу Радіо Вільна Європа / Радіо Свобода»

У разі публікації частини матеріалу вказуйте, частиною якої саме статті, аудіо- чи відеоматеріалів Радіо Свобода є цей фрагмент. Також утримуйтеся від зміни змісту, імен чи цілісності продукту. Радіо Свобода залишає за собою право будь-коли відкликати дозвіл на використання матеріалу.

Он-лайн трансляція в інтернеті та архів трансляцій усіх передач Радіо Свобода призначені виключно для особистого використання. Будь-яка трансляція, ретрансляція або інше використання цих передач не дозволяється без спеціального письмового дозволу Радіо Свобода.

Для отримання дозволу на використання тексту та / або аудіо-відеоматеріалу, будь ласка, надішліть листа на цю адресу.​

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОДУКТ ТРЕТЬОЇ СТОРОНИ

Деякі новинні матеріали Радіо Свобода містять інформацію таких агентств, як «Ассошіейтед Прес», «Ройтерз», «Франс-Прес», ТАСС тощо. Перед використанням будь-яких продуктів Радіо Свобода з інформацією третьої сторони потрібно отримати дозвіл не лише від Радіо Свобода, але й також від власника прав на інформацію третьої сторони.

ПОСИЛАННЯ НА ІНШІ САЙТИ

Радіо Свобода іноді розміщує на своєму сайті посилання на інші сайти, підтримувані фізичними або юридичними особами, не пов’язаними з Радіо Свобода. При ухваленні рішення про дозвіл або заборону посилання на зовнішній сайт Радіо Свобода віддає перевагу некомерційним, політично незаангажованим сайтам, що служать інтересам громадськості.

Радіо Свобода не має ніякого контролю над цими зовнішніми сайтами і не підтримує їхніх операторів, їхній зміст, продукти або послуги. Крім того, Радіо Свобода не несе відповідальності за операторів, зміст, точність, якість, рекламу, продукти, послуги та інші матеріали, доступні на таких сайтах.

Радіо Свобода не несе відповідальності, прямо чи опосередковано, за будь-які збитки або шкоду, отримані чи нібито отримані в результаті або у зв’язку з використанням чи довірою до будь-якого змісту, продукції або послуги, доступних на таких сайтах.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Ви можете розповсюджувати посилання на наші статті для того, щоб поділитися інформацією з соціальними інтернет-спільнотами. Такі інтернет-сайти дозволяють зберегти посилання, щоб переслати їх вашим друзям. Таким чином ви можете знайти більше матеріалів на цікаву для вас тему або знайти інших людей із аналогічними інтересами.

СТИЛЬ ЦИТУВАННЯ

При використанні матеріалів Радіо Свобода у наукових роботах не забудьте їх процитувати, а в онлайн-публікаціях і подати посилання. Правила цитування містяться, зокрема, тут:

Бюлетень ВАК України, № 6, 2007 (зміни – № 3, 2008) (п. 4.6. – Загальні правила цитування та посилання на використані джерела)

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Радіо Свобода вважає, що користувачі інтернету мають право на конфіденційний доступ та навігацію в інтернеті. З метою якомога кращого надання інформації відвідувачам нашого сайту ми зберігаємо два типи даних про наших відвідувачів:

  • е-mail адреси, які нам надають відвідувачі сайту, які бажають підписатися на електронну розсилку матеріалів Радіо Свобода
  • статистичні дані для визначення кількості відвідувачів сайту

АДРЕСИ ЕЛЕКТРОННОЇ ПОШТИ (E-MAIL)

Для оформлення підписки матеріалів Радіо Свобода відвідувачі сайту надають добровільно свою електронну адресу. Радіо Свобода за жодної умови не передаватиме ці адреси для використання третій стороні. Списки абонентів використовуються виключно для розсилки матеріалів Радіо Свобода. Абоненти можуть відмовитися від підписки в будь-який час, використавши для цього вказівки, які є в кожній електронній розсилці, або контактуючи з Радіо Свобода за адресою UkrWebMaster@rferl.org.

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ

Як і більшість веб-сайтів, Радіо Свобода збирає статистичні дані щодо відвідування сайту, а не особисті дані про відвідувача. Програма для виявлення таких даних використовує стандартні для браузерів файли, відомі як «cookies». Файли «cookies» утворюються при кожному новому візиті на сайт, але вони відразу ж автоматично стираються після виходу відвідувача з сайту. Ці статистичні дані ми використовуємо для поліпшення роботи нашого сайту.

Я - РЕПОРТЕР

Надсилаючи на Радіо Свобода свої репортажі, фото- і відеоматеріали, ви підтверджуєте тим самим, що відправлений контент є вашою інтелектуальною власністю без претензій до правовласності з боку третіх осіб, і погоджуєтеся з тим, що надіслані матеріали будуть використані на сайті Радіо Свобода із зазначенням авторства. Всі матеріали перед публікацією проглядаються. Радіо Свобода залишає за собою право не публікувати матеріали, що не представляють, на думку редакції, журналістського інтересу, що порушують етичні норми і професійну політику Радіо Свобода.

Ваші запитання або зауваження просимо надсилати на адресу: UkrWebMaster@rferl.org

ІНФО

XS
SM
MD
LG