Доступність посилання

ТОП новини

Зворотній зв'язок

КОНТАКТИ

Про Радіо Свобода

Місія медіакорпорації Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа полягає у просуванні демократичних цінностей шляхом надання точних, нецензурованих новин і проведенні відкритих дискусій в країнах, в яких свобода слова перебуває під загрозою і в яких домінує дезінформація. Спроби зовнішнього тиску не впливають на діяльність Радіо Свобода.

Телефон Української служби: +380 44 490 29 00; Факс: +380 44 490 29 01;

Поштова адреса:

RFE/RL, Inc. Ukrainian Service, Vinohradska 159A, 100 00 Prague 10, Czech Republic
Телефон у Празі: +420 2 2112 2296; Факс: +420 2 2112 2294;

Як безпечно ділитися з нами інформацією

На цій сторінці ми пояснюємо, які ризики виникають при спробі поділитися інформацією різними засобами комунікації і даємо рекомендації щодо того, у якій формі це краще зробити

Зворотній зв'язок з редакцією

Запити від ЗМІ та коментарі від журналістів, а також інші загальні питання приймаємо на адресу Radiosvoboda@rferl.org

Ми володіємо унікальною інформацією з багатьох гарячих точок світу, зокрема з Афганістану, Ірану, Росії, та інших країн. Наші журналісти та експерти готові давати інтерв'ю ЗМІ та надати додаткову інформацію на велику кількість тем. Ви можете знайти їх контактні дані тут.

Використання контенту Радіо Свобода

З приводу питань передруку та використання контенту РВЄ/РС, включно зі встановленням партнерських відносин для спільного використання, будь ласка, звертайтеся за адресою permissions@rferl.org. З правилами і умовами використання нашого контенту можна ознайомитися тут.

Работа на Радіо Свобода

Всі актуальні вакансії можна знайти тут.

Захист даних

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода серйозно ставиться до права на конфіденційність. Оскільки наша штаб-квартира знаходиться в Празі, Чехія, де ми збираємо і опрацьовуємо більшість персональних даних, ми зобов'язані дотримуватися законів Євросоюзу про захист даних. Більш детальну інформацію про це можна знайти тут.

Керівництво Української редакції

ІНФО

XS
SM
MD
LG