В Україні необхідно здійснити адміністративно-територіальну реформу, а відповідно до неї наділяти функціями ті апарати управління, які залишаться.
Про це заявив під час перебування в Івано-Франківську лідер «Єдиного центру» Віктор Балога.
За його словами, потрібно скоротити всі районні адміністрації, залишити лише представника Президента в області, «який буде дивитися за виконанням Конституції, законів, указів Президента, все інше має перейти до рук органів місцевого самоврядування».
При цьому Балога наголосив, що потрібно скорочувати не Ради, а районні державні адміністрації.
Віктор Балога повідомив також, що «Єдиний центр» замовив на 31 жовтня екзит-пол в однієї німецької компанії.
Про це заявив під час перебування в Івано-Франківську лідер «Єдиного центру» Віктор Балога.
За його словами, потрібно скоротити всі районні адміністрації, залишити лише представника Президента в області, «який буде дивитися за виконанням Конституції, законів, указів Президента, все інше має перейти до рук органів місцевого самоврядування».
При цьому Балога наголосив, що потрібно скорочувати не Ради, а районні державні адміністрації.
Віктор Балога повідомив також, що «Єдиний центр» замовив на 31 жовтня екзит-пол в однієї німецької компанії.