Олімпіада в Ріо, день дев’ятий

Українська жіноча збірна з фехтування здобула срібло. У фіналі вона зійшлася зі збірною Росії

Ольга Харлан перемогла італійку Ірене Веккі у півфіналі командних змагань

Усейн Болт із Ямайки святкує свою перемогу в бігу на 100 метрів серед чоловіків. Ця перемога робить його першим, хто переміг на трьох Олімпіадах поспіль у цьому виді спорту. Ямайський спринтер переміг у фінальному забігу на дистанції 100 метрів із результатом 9,81 секунди

Бразильці дивляться на телебаченні у прямому ефірі, як Усейн Болт виграв забіг на дистанції 100 метрів серед чоловіків

Хамід Соріан із Ірану і Алмат Кебіспаєв із Казахстану змагаються у греко-римській боротьбі у ваговій категорії 59 кілограмів

Українська чоловіча збірна з фехтування налаштовується на бій проти збірної Угорщини за бронзу

Українець Анатолій Герей (праворуч) ухиляється від шпаги угорця Імре Ґези та завдає удар у відповідь. У боротьбі за бронзу українська чоловіча збірна з фехтування поступилася угорцям із рахунком 37:39

Євгенія Уколова з Росії під час чвертьфіналу у жіночому пляжному волейболі

Російські тенісистки Катерина Макарова (л) і Олена Весніна святкують перемогу в жіночому парному тенісному фіналі. Вони подолали тенісисток зі Швейцарії Тімею Башинскі і Мартіну Гінґіс

Мередіт Майклс-Беербаум на своєму коні Фібоначчі під час класифікації в індивідуальних стрибках

Пань Чженцун із Тайваню радіє під час чоловічого турніру з гольфу

Лінда Черруті і Констанца Ферро з Італії виступають в дуеті з синхронного плавання серед жінок

Реакція Арсена Ералієва з Киргизстану під час змагання з греко-римської боротьби

Кенійська спортсменка з бігу Джемайма Сумґонґ (посередині) принесла своїй країні першу в історії золоту медаль в олімпійському жіночому марафоні. Сумґонґ перемогла з результатом 2 години, 24 хвилини і 4 секунди

Дмитро Чумак після невдалої спроби підняти штангу у фіналі змагань із важкої атлетики у вазі 94 кілограми

Російська гандболістка Анна Сен (ліворуч) проти нідерландських захисниць під час матчу з жіночого гандболу

Російський борець Роман Власов (вгорі) виграв золото на другій Олімпіаді поспіль у ваговій категорії до 74 кілограмів у греко-римській боротьбі

Британський тенісист Енді Маррей радіє перемозі над тенісистом з Аргентини Хуаном Мартіном Дель Потро в одиночному розряді тенісного турніру

19-річна гімнастка зі США Сімон Байлз виграла свою третю золоту медаль в опорному стрибку серед жінок