Три медалі для України (фотогалерея)

Українка Ганна Різатдінова упевнено тримала 2-гу позицію у багатоборстві з художньої гімнастики. Завершила кваліфікацію Ганна на загальному 3-у місці

Українському екіпажу байдарки-четвірки у веслуванні на байдарках і каное у складі Марії Повх, Світлани Ахадової, Анастасії Тодорової та Інни Грищун на 500-метрівці не вдалося піднятися на подіум Ріо-2016. У фіналі вони фінішували четвертими

Дмитро Янчук і Тарас Міщук змагаються за олімпійські медалі у фіналі А на 1000-метрівці каное-двійок. Український дует у півфіналі показав кращий час серед серед семи екіпажів

Дмитро Янчук і Тарас Міщук стали бронзовими призерами Ріо-2016

Український спортсмен Рене Теббель показав 19-й результат у конкурі (подолання перешкод – ред.)

Збірна України із синхронного плавання зупинилася за крок від олімпійського п'єдесталу. За підсумками групових змагань Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Дар'я Юшко, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Ксенія Сидоренко, Анна Волошина і Ольга Золотарьова посіли 4-те місце

Український спортсмен Павло Тимощенко, який змагався в сучасному п’ятиборстві, став срібним призером Олімпійських ігор

Кращий з українців у ходьбі на 50 кілометрів Сергій Будза фінішував 18-м, Іван Банзерук – 38-м. Ігор Главан зійшов з дистанції після 35 кілометрів

Український борець Алан Засеєв після стартової перемоги над росіянином Білялом Маховим поступився дорогою до чвертьфіналу вагової категорії до 125 кг грузину Гено Петріашвілі

За право піднятися на олімпійський п'єдестал змагалася Ольга Земляк у жіночій естафеті 4х400 метрів

Ганна Різатдінова завоювала «бронзу» в особистому багатоборстві у художній гімнастиці