Найбільша японська електронна корпорація “Хітаті” оголосила сьогодні про звільнення 15 тисяч працівників

Найбільша японська електронна корпорація “Хітаті” оголосила сьогодні про звільнення 15 тисяч працівників
Більшість із них працюють на підприємствах у самій Японії.

Причиною скорочення є втрати, що їх зазнала “Хітаті” від березня минулого року. Вони перевищують мільярд доларів.

Інші японські електронні компанії – “Касіо”, “Санйо” і “Фудзіцу” – також мають намір провести скорочення персоналу.

Минулого тижня про звільнення 18 тисяч працівників оглосила “Тосіба”.