Міністр енергетики Хильми Гюлер заявив, що до кінця поточного десятиліття Туреччина матиме проблему нестачі електроенергії.
Міністр енергетики Хильми Гюлер заявив, що до кінця поточного десятиліття Туреччина матиме проблему нестачі електроенергії.
Першу з трьох АЕС Туреччина планує запустити у 2011 році.
Першу з трьох АЕС Туреччина планує запустити у 2011 році.