21 людину з “вірусом гепатиту “А” шпиталізували в Рахівській лікарні Закарпаття

За повідомленням обласного управління міністерства з надзвичайних ситуацій, серед хворих – 19 дітей
За повідомленням обласного управління міністерства з надзвичайних ситуацій, серед хворих – 19 дітей.



Причиною хвороби лікарі називають неякісну питну воду в колодязях.