Як наголосив Луценко, це буде єдиний день, коли міліція матиме за мету садити головно дерева й кущі.
Ітиметься про прибирання території й озеленення. За словами міністра, під особливою увагою будуть дитячі майданчики, інтернати й висадження дерев. Як наголосив Луценко, це буде єдиний день, коли міліція матиме за мету садити головно дерева й кущі.