Про це Віктор Ющенко наголосив під час зустрічі з новообраним головою Верховної Ради Олександром Морозом.

Президент також повторив, що подасть до Верховної Ради кандидатуру прем’єр-міністра лише після відновлення роботи Конституційного Суду.