Як повідомляє кримський главк Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, роботи проводяться під наглядом представників санепідемслужб.

На ранок у Керченському порту з аварійного суховантажу “Odisk” розвантажили понад півтори тонни небезпечної хімічної речовини. До робіт, які розпочалися учора о 16 годині, залучені пів сотні осіб і 10 одиниць техніки.
8 осіб екіпажу судна, яких 5 січня внаслідок отруєння госпіталізували, перебувають на лікуванні в Лівадійській лікарні Ялти. 2 особи внаслідок отруєння померли.
Суховантажне судно “Odisk” перевозило із Керчі до Туреччини 2 тисячі тон феросілікомарганцю, який під час взаємодії з водою виділяє отруйний газ фосфин.