Олімпійські ігри в Ріо, день одинадцятий

Олег Верняєв здобуває золото для України в художній гімнастиці у вправі на паралельних брусах.

Давор Штефанек із Сербії й Міґран Арутюнян із Вірменії в фіналі чоловічої греко-римської боротьби у вазі до 66 кг. Штефанек здобув золото.

Артур Алексанян із Вірменії переміг кубинця Ясмані Луґо і завоював золото в фіналі з греко-римської боротьби у ваговій категорії 98 кг.

Гімнастка зі США Сімон Байлз у фіналі з художньої гімнастики у вільних вправах. Вона здобула четверту золоту медаль.

Стрибун у висоту Богдан Бондаренко здобув «бронзу» Олімпіади

Забіг на 100 м із перешкодами серед жінок.

Фінал жіночої гонки за очками на 25 км в омніумі – велосипедне багатоборство. Золото взяла британка Лора Тротт.

Крістіан Тейлор зі США захистив оліймпійський чемпіонський титул у фіналі потрійного стрибка серед чоловіків.

Жайна Шекербекова з Казахстану у чвертфіналі з жіночого боксу в найлегшій вазі (до 51 кг).

Дар’я Клішина з Росії під час кваліфікації зі стрибків у довжину серед жінок.

Плавці входять у воду перед стартом чоловічого фіналу марафонського запливу на відкритій воді на дистанції 10 км.

Лаша Талахадзе з Грузії святкує здобуте золото з важкої атлетики в категорії понад 105 кг серед чоловіків.

Росіянки Наталія Іщенко і Світлана Ромашина змагаються в фіналі технічної програми серед дуетів з синхронного плаванняі. Вони здобули золото.

Владислав Гончаров із Білорусі під час кваліфікації в стрибках на батуті серед чоловіків.

Себастіан Брендель із Німеччини здобуває золото на 1000-метрівці у змаганнях на каное-одиночках (C1).

Міріам Наґл із Бразилії під час тренувального раунду з жіночого олімпійського гольфу.

Китай має п’яте золото: Цао Юань переміг у стрибках у воду з триметрового трампліну.