Шостий день Олімпіади в Ріо: плавець Андрій Говоров у фіналі (фотогалерея)

В 1/16 фіналу вагової категорії до 56 кг 25-річний українець Микола Буценко (п) поступився молодшому на 3 роки Мохамедові Хамуту (л) з Марокко з рахунком 0:2

Володимир Матвійчук виступав у вазі 64 кілограми

Артем Блошенко (у білому) вийшов до півфіналу олімпійського турніру у ваговій категорії до 100 кг. У 1/4 фіналу донеччанин здобув упевнену перемогу над німцем Карлом-Ріхардом Фраєм (у синьому)

Бахар Чаглар із Туреччини та Тетяна Троїна з Білорусі (л) борються за м’яч у жіночому баскетбольному турнірі

Американський плавець Майкл Фелпс прямує до 13-ї індивідуальної олімпійської золотої медалі та 22-го олімпійського золота у своїй кар’єрі в комплексному плаванні на дистанції 200 метрів

Українець Андрій Говоров переміг у своєму півфінальному запливі на дистанції 50 метрів вільним стилем і виступатиме у фіналі

Американський плавець Раян Мерфі здобуває золото на дистанції 200 метрів на спині

Кульова стрільба. Українка Наталія Кальниш не потрапила до фінальної вісімки, показавши у кваліфікації 21-й результат

Маглага Джамбозорґ із Ірану змагається в кульовій стрільбі на дистанції 50 метрів

Британка Лорен Сміт відбиває удар під час матчу з бадмінтону проти Малайзії, її партнерка Гідер Олвер спостерігає

Уболівальники прибувають до Олімпійського парку в Ріо

Іспанець Рафаель Надаль робить подачу під час тенісного матчу проти француза Жиля Сімона (немає в кадрі)

Іспанські і угорські ватерполістки змагаються за м’яч у матчі з водного поло

Американські гімнастки Сімон Байлз (л) та Алі Райсман святкують золоту та срібну медалі відповідно в жіночому індивідуальному змаганні зі спортивної гімнастики

Команди США, Нідерландів та Нової Зеландії (л -> п) під час веслувальних змагань

Ліндал Оутлі з Австралії на коні Сандро Бої під час кінних змагань із виїздки

Вікторія Ус із України змагається в жіночому запливі на байдарках

У вітрильному спорті продовжують виступ Олександр Тугарєв (немає на фото), Борис Швець і Павло Мацуєв

Британські велосипедисти під час чоловічих кваліфікаційних заїздів у гонці переслідування

Українська фехтувальниця Яна Шемякіна проти суперниці із Південної Кореї Чхве Ин Сук

Українська жіноча команда з фехтування в особі Ксенії Пантелеєвої проти суперниці зі збірної Франції Жозефін Кокен

Українська жіноча команда з фехтування у підсумковому заліку змагань посіла 8-е місце. Ольга Кривицька, Анфіса Почкалова та Ксенія Пантелеєва у командному матчі за 7-у сходинку поступились француженкам

Ду Лі з Китаю під час змагань із кульової стрільби серед жінок на дистанції 50 метрів

Американська плавчиня Сімон Манюел реагує на здобуту золоту медаль у жіночому запливі вільним стилем на 100 метрів. Цей фінал приніс два золота: друге має Пенні Олексяк із Канади (немає в кадрі), що показала такий самий результат

Аділсон Да Сілва з Бразилії спостерігає за своїм першим ударом у першому турі чоловічого турніру з гольфу