Рік без мами і сестри: історія дівчини, яка втратила сім'ю через російську ракетну атаку

Your browser doesn’t support HTML5

23 червня 2025 року російська балістична ракета влучила у житловий будинок у Києві. Тоді загинули 9 людей. Серед них – мама та молодша сестра Валерії Білоусової – Світлана та Марійка.

Через рік після трагедії Валерія детально розповідає про ніч удару, очікування біля завалів, останні години пошукової операції та життя після втрати найдорожчих людей.

Щоб зберегти пам’ять про рідних вигадує різні справи: допомагає дітям потрапити на пластові табори, підтримує інших і продовжує говорити про трагедію, яку пережила її родина.

Історія про втрату, пам’ять і життя після російського ракетного удару – у репортажі Радіо Свобода.