Олімпійські ігри: п’ятий день

Дві золоті медалістки, які показали у швидкісному спуску однаковісінький результат: Домінік Ґізін, Швейцарія (л); Тіна Мазе, Словенія (п)

Швейцарка Домінік Ґізін під час змагань зі швидкісного спуску. Вона здобула золото разом зі словенкою Тіною Мазе

Словенка Тіна Мазе цілує сніг після фінішу у швидкісному спуску. Вона теж здобула золото разом зі швейцаркою Домінік Ґізін

Українська фігуристка Наталя Попова під час тренування. Змагання серед жінок відбудуться 19–20 лютого

Українці Олександр Оболончик (попереду) і Роман Захарків під час змагань на двомісних санках

Німецькі санкарі Тобіас Вендль (попереду) і Тобіас Арльт під час змагань на двомісних санках, які принесли їм золото

Ерік Френцель із Німеччини під час стрибків із трампліна. Лижне двоборство (середній трамплін і перегони на 10 км) принесе йому золото

Трійка переможців у лижному двоборстві: Ерік Френцель, Німеччина, золото (с), Акіто Ватабе, Японія, срібло (л), Маґнус Кроґ, Норвегія, бронза (п)

Норвежець Маґнус Кроґ (попереду) під час перегонів на 10 км – частини лижного двоборства, в якій він завоював бронзу

Сноубордистка Тора Брайт із Австралії під час кваліфікації в хафпайпі. Врешті вона завоює срібло

Стефан Гроотгейс із Нідерландів святкує золоту перемогу в забігу ковзанярів на 1000 м

Денні Моррісон (попереду) з Канади під час забігу на 1000 м, який принесе йому срібло

Воротарка хокейної команди Фінляндії Ноора Раті бере шайбу в матчі групи А проти Швеції

Чех Збинєк Міхалек (л) і швед Маркус Круєр під час відбіркового хокейного матчу

Тренери і гравці команд Китаю і США під час матчу кругового турніру з керлінгу

Каріна Фоґт (Німеччина), Даніела Ірашко-Штольц (Австрія) і Колін Маттель (Франція) отримали золоту, срібну і бронзову медалі, завойовані попереднього дня, 11 лютого, в індивідуальних стрибках із середнього трампліна