Доступність посилання

ТОП новини

Валентина Семенюк заявляє, що не виконуватиме рішення уряду про її відсторонення з посади голови Фонду держмайна


У середу уряд відсторонив Валентину Семенюк від керування Фондом. Як повідомив Радіо Свобода заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, «бютівець» Валерій Писаренко, причиною цього є – проведення службового розслідування


За її словами, нині відбувається «рейдерське захоплення» Фонду держмайна з метою перерозподілу об’єктів державної власності.

Рішення Кабміну, на думку Семенюк, не відповідає українському законодавству.

У середу уряд відсторонив Валентину Семенюк від керування Фондом. Як повідомив Радіо Свобода заступник голови Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації, «бютівець» Валерій Писаренко, причиною цього є – проведення службового розслідування.

«Таке рішення ухвалили у зв’язку з наявністю фактів зловживання посадовим становищем, через що були нанесені значні матеріальні втрати державному бюджету. Крім того, на засіданні уряду була присутня заступник Генерального прокурора, яка підтвердила, що сьогодні розпочате кримінальне провадження щодо діяльності керівництва Фонду держмайна. Із завтрашнього дня група Генпрокуратури буде працювати в Фонді для вивчення діяльності керівництва, у тому числі щодо приватизації «Луганськтепловоза», – заявив Валерій Писаренко.

Тимчасово виконувати обов’язки голови Фонду має «бютівець» Андрій Портнов, якого призначили першим заступником голови цього відомства.

Уряд звільнив усiх заступникiв Валентини Семенюк. За словами прем’єра Юлії Тимошенко, призначення на ці посади відбудеться найближчим часом.

Тим часом керівник Секретаріату Президента Віктор Балога заявив, що усунення Валентини Семенюк з посади голови Фонду держмайна суперечить Конституції та провокує чергову хвилю протистояння в парламенті

За словами Балоги, прагнення уряду вирішити низку серйозних проблем, пов’язаних із діяльністю Фонду, зрозуміле й обґрунтоване. Але за Конституцією, зазначив Балога, голову Фонду державного майна призначає та звільняє з посади Верховна Рада на підставі подання прем’єра.

Матеріали до теми:

• «Приватизувати не можна залишити у державній власності» – де слід поставити розділовий знак?
XS
SM
MD
LG