Доступність посилання

ТОП новини

Кожна багатодітна родина на Вінниччині, яка виховує 10 і більше дітей, буде забезпечена власним мікроавтобусом


За повідомленням голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського, нині на Вінничині налічується 12 таких родин.

За повідомленням голови Вінницької облдержадміністрації Олександра Домбровського, нині на Вінничині налічується 12 таких родин.

«Протягом 2008 року ми плануємо завершити створення «вулиці багатодітних родин» в селі Тягун Іллінецького району. Тут будуть викуплені та облаштовані 4 недобудованих будинки. Два таких будинки вже придбано для сім’ї, яка виховує 11 дітей. Далі ми ще більше розширимо форми й обсяги підтримки», – зазначив Олександр Домбровський.

Він вважає, що одним із механізмів оперативного реагування на болючі питання має бути закріплення посадовців за конкретними родинами.

«Хочу звернути особливу увагу кожного з керівників районів: патронування та шефство над багатодітними родинами, що виховують 7 і більше дітей, – це не просто ваша місія, а обов’язок і якщо хочете, функція як державного службовця», – зазначив голова Вінницької облдержадміністрації.

******** 2008 рік Указом Президента Віктора Ющенка оголошений роком підтримки національного усиновлення та інших сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
XS
SM
MD
LG