Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Микола Рудьковський - об''єкт політичних переслідувань чи правопорушник? Чи продовжить ДАІ облаву на дорогах? Як використовують блоги бізнесмени?


Ірина Біла Київ, 12 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Або дострокові парламентські вибори, або інший формат коаліції. В опозиційному таборі вважають, що лише один із цих сценаріїв може допомогти вийти із парламентської кризи. «Влада, сама того не чекаючи, створила вельми сприятливу атмосферу для Регіонів відстоювати свою позицію перед виборцями», – наголошує в інтерв’ю газеті «День» представник фракції блоку Литвина Олег Зарубінський. Скільки ще триватиме ця «гра», й головне, яким буде її фінал, йдеться в матеріалі під заголовком «Олег Зарубінський: «Верховна Рада є заручником своєї відвертості й прозорості».

Микола Рудьковський відтепер у Лук’янівському СІЗО. Хто він тепер, – запитує «Газета 24», – об’єкт політичних переслідувань чи перша «показова жертва» серед високопосадовців-правопорушників? Однозначної відповіді видання не пропонує, однак нагадує, що Рудьковського називають грошовим мішком Соцпартії, яка після входження в антикризову коаліцію стала об’єктом цькування з боку президентського Секретаріату. Хоча, зазначає далі видання, серед усіх звинувачень за останні два роки на адресу Рудьковського фінансові – найвдаліші.

А ось юрист Тетяна Монтян у газеті «Україна молода» стверджує, що затримання і подальше утримання під вартою Миколи Рудьковського цілком відповідає букві закону. Екс-міністр транспорту міг і нині цілком вільно перебувати на волі на підписці про невиїзд. Але обрав посадку в СІЗО. З думками експертів видання можна ознайомитися докладніше, стаття називається «Рудя догрався».

Газета «Сегодня» нагадує, що вчора завершився місяць «ДАІшного терору», коли водіїв штрафували за найменше порушення, а хто робив серйозні – забирали права. Однак, як запевнили газетярів у департаменті ДАІ, тішитися закінченням місячника порядку на дорогах зарано. У подальшому державтоінспектори будуть не менш суворими. Матеріал називається «ДАІ продовжить облаву на дорогах».

Навіть заводячи власні блоги, або іншими словами онлайн-щоденники, українські бізнесмени використовують їх не стільки для самовираження, як для самопросування і розкрутки власних компаній. Як стверджує «Інвестгазета», таке ведення блогів топ-менеджерами не має сенсу і є навіть деструктивним, адже їхня аудиторія нервово реагує на спроби маніпуляцій і надто чутлива до брехні, про це пише автор статті «Самовираження з претензією».
XS
SM
MD
LG