Доступність посилання

ТОП новини

Як до неї підійти? Способи залицяння серед європейців


Наталка Кудрик Рим, 14 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Про мистецтво завойовувати жіноче серце написані книжки і зняті кінофільми. Але універсальних рецептів, які б гарантували вдалий флірт, таки не існує. Більше того, манери відрізняються від країни до країни, дійшов висновку британський часопис Times. Яку тактику використовують європейські залицяльники?

Легко наважуються на знайомство італійці. Можливо, тому, що останнім часом емансиповані італійки перебирають ініціативу і перший крок роблять саме жінки. 25-літня Ванесса додає: «Правду кажучи , наші хлопці не дуже славні залицяльники. Можливо тому, що дівчата часто кивають у бік хлопців, але не підпускають їх до себе».

Та слава смаглявого середземноморського мачо таки не вмирає. Вам відкрити секрет успіху? Це здібність роздавати компліменти завжди і всюди. Вигук «Ciao, bella!» («Привіт, красуне!») – це усім відомий італійський бренд у сфері романтичних стосунків.

Голосно і весело

Українська студентка римського університету Оксана переконалася на власному досвіді: «Як італійці знайомляться? Голосно і весело. Якось йду собі містом, романтична погода, дощик накрапає, я під великою парасолею, милуюся гарним містом, раптом чую: „Bella!“ Озираюся і кажу, що ти мене злякав, а він: „Ой, вибач, я не хотів, я думав познайомитися з тобою…“»

Під час залицяння італійці проявляють більше фантазії, а українські хлопці зазвичай прямолінійні, продовжує Оксана: «Українські чоловіки більше квітів дарують, серед італійців це не поширено. Щодо гарних слів, то італійці краще роблять компліменти. І очима тут частіше жінку проводжають, ніж в Україні, це правда».

Кому чарка, а кому автомарка

Для італійського хлопця ліпше отримати гарбуза, ніж наблизитися до дівчини, будучи напідпитку. Ось парубкам туманного Альбіону, навпаки, чарка стає у пригоді, коли йдеться про амурні справи. Після кількох крапель алкоголю британець почувається сміливіше і готовий до завоювання дамських симпатій.

Витримка, вишкіл і відповідне спорядження – ці три елементи беруть на озброєння німецькі чоловіки. Для німців прокласти дорогу до жіночого серця – те саме, що опанувати екстремальний вид спорту.

У ресторані він, ніби ненароком, викладає на столик ключі з емблемою крутої марки машини. До особи протилежної статі з його уст лунає перша фраза: «У тебе очі такого ж кольору, як моє авто „Порше“». Монолог про двигуни і карбюратори сигналізує німкені про романтичні наміри співрозмовника.

Романтико, де ти?

Хто знає, яку чарівну тактику застосував під час першого рандеву Президент Франції Ніколя Саркозі, котрий за лічені місяці полонив серце Карли Бруні? Колись французьким чоловікам вистачало спокусливого погляду у кав’ярні чи в мистецькій галереї – і вже були на півдорозі.

Тепер античні правила не діють. Спрацьовує лише одне: розвеселити дівчину.

Шкода, що від жартів їхніх у панянок часом вуха в’януть, бо хлопці швидко переходять на різкий тон і поводяться не зовсім чемно. Де й поділася романтика…
XS
SM
MD
LG