Доступність посилання

ТОП новини

Огляд преси: Що є каталізатором проблем в Україні? Хто декларує знищення української державності? Від чого найчастіше вмирають українці?


Ірина Біла Київ, 15 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Протистояння між парламентською меншістю й більшістю, між президентською канцелярією й урядом поступово перетворюється на каталізатор багатьох українських проблем. Як констатують експерти газети «День», ключова мета нинішнього блокування парламенту – створення штучної парламентської кризи з розрахунком на розкол коаліційної більшості й запуску механізму формування нової правлячої коаліції. Наскільки реальною є ця спецоперація? Про це йдеться в статті «Мистецтво можливого».

Україна стоїть перед загрозою підривних дій місцевих і закордонних сил, перед загрозою сепаратистських викликів. Як стверджує дописувач газети «Голос України», у країні діють десятки підривних організацій, які демонстративно руйнують Україну, декларуючи свою мету – повне її знищення. Про них читайте в матеріалі «Сєверодонецьк – 2» Стратегія нового поневолення».

15 лютого 1989 року офіційно оголосили про закінчення війни в Афганістані. Але в людей, що пройшли через пекло війни, й понині яскраві в пам’яті події того часу. Кореспондент газети «Вечірні вісті» зустрілася із ветеранами Афгану і попрохала розповісти кілька випадків із військового життя. Стаття називається: «Не треба сумних пісень про Афган».

Серед головних причин смертності в Україні – серцево-судинні хвороби. А також органи травлення. При цьому одним з головних факторів смертності є алкоголізм. Лише минулого року від спілкування із зеленим змієм попрощалися з життям 16 тисяч осіб. Велика смертність у країні і від онкологічних хвороб. Сумну статистику і факти наводить газета «Діло».

Чи можна передбачити майбутнє по руках? Про науку хіромантію пише газета «Україна молода». Перші згадки про неї зустрічаються ще в текстах ранньої індійської культури. У середні віки хіромантія стала досить популярною наукою чи не в усіх європейських столицях і була визнаною навіть університетськими вченими. У ХХ столітті розвиток технологій призвів до того, що людство почало відмовлятися від традицій та знань минулого, отож і хіромантія з серйозної науки перетворилася на забаву. Про це пише автор статті «Життя на долоні».
XS
SM
MD
LG