Доступність посилання

ТОП новини

Тривають суперечки в Луганській організації Партії регіонів


Ярослав Гребенюк Луганськ, 18 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Тривають чвари в партійному сімействі Луганських «регіоналів». Напередодні з’їзду депутатів усіх рівнів у Сіверськодонецьку, Сіверськодонецька міська організація Партії регіонів ухвалила рішення вийти зі складу Луганської обласної партійної організації.

Сєвєродонецька мерія не дає добро на Сєвєродонецьк-2
Першою новиною, що закріпила думку про негаразди в Луганському осередку Партії регіонів, була така: з’їзд депутатів усіх рівнів не відбудеться 23 лютого, як було обіцяно. Нова дата – 1 березня. «Регіонали» неохоче коментували перенесення. Нардеп Володимир Ландик припустив, що причина – небажання конфліктувати з націоналістами, які, нібито, готують провокацію в день заходу. А подібних з’їздів, за його словам, має бути якомога більше.

«Наступний з’їзд провели б у Львові, потім – у Криму, у Чернігові, і так по всій Україні, це було б чудово! А так – коли хочуть зробити всупереч, ось, як Тягнибок, я чув, каже: «Я 7000 привезу!» Так навіщо такі з’їзди? Просто показати, хто крутіший, хто кому в пику зробить?», – зауважив Володимир Ландик.

Але цю думку спростовують останні події. Депутати Сіверськодонецької міськради, більшість яких члени Партії регіонів, ухвалили рішення дозволити в Льодовому палаці лише спортивні та естрадно-розважальні заходи. Фактично, депутати відмовили однопартійцям у проведенні дуже важливого для Партії регіонів з’їзду.

Коли журналісти зверталися за коментарями до луганських «регіоналів», ті виправдовували сіверськодонеччан. Так, член політради Луганської обласної організації Партії регіонів Микола Греков заявив: «До чого тут Партія регіонів? Майбутній з’їзд не є з’їздом Партії регіонів. А те, що депутати Сіверськодонецької міської ради ухвалили рішення про те, щоб у Льодовому палаці не проводити політичні заходи, це їхнє право!»

Відступників каратимуть?

Деякі партійці натякали на майбутнє покарання відступників. Так депутат Луганської облради Андрій Черкасов пообіцяв: «Ми сьогодні звільнимося від тих, хто йшов у партію, аби прийти до влади. Сьогодні ми кажемо – ми в опозиції, а вони собі гадають – нам тут, мабуть, робити нема чого. Якщо ти іншої думки – все гаразд, до побачення!»

Але бунтівні сіверськодонеччани не тільки не полишили лави партії, а й вдалися до партійного одноосібництва. Сіверськодонецька міська організація Партії регіонів одностайно ухвалила рішення вийти зі складу Луганської обласної партійної організації. І тепер Сіверськодонецька організація з дозволу Політвиконкому Партії регіонів підпорядкована безпосередньо центру, фактично отримавши статус обласної організації.
XS
SM
MD
LG