Доступність посилання

ТОП новини

Питання знесення новобудови торгового комплексу «Троїцький» перед Олімпійським стадіоном у Києві з метою підготовки до «Євро-2012» буде вирішено у березні


Останнє засідання Виконкому УЕФА в хорватському Загребі дало Україні і Польщі ще 5-6 місяців для активізації робіт з підготовки «Євро-2012».

Про це повідомив міністр молоді і спорту Юрій Павленко в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода.

«Згідно з меморандумом, до 20 березня 2008 року має бути визначений обсяг компенсацій і після того, як він буде визначений і погоджений, розпочнеться демонтаж торгового центру Троїцький. Якщо я не помиляюсь, до липня меморандумом визначений термін, як такий, що має на увазі демонтаж будови до нульового рівня», – повідомив міністр молоді і спорту.

Юрій Павленко додав, що державна програма до «Євро-2012» і низка документів щодо підготовки Чемпіонату Європи має бути також розглянута Верховною Радою.

А вже керівник Національної агенції «Євро-2012» Євген Червоненко повідомив Радіо Свобода: «Десь через місяць у нас вже буде готовий комплексний план, або карта, яку ми будемо пропонувати всім без винятку інвесторам, куди можна буде докласти силу. Ми хочемо до тендерів.., щоб ці об’єкти, пов’язані з «Євро-2012», також брали в цьому участь. Ми цього домоглися, а нас будуть консультувати міжнародні юридичні компанії».

Останнє засідання Виконкому УЕФА в хорватському Загребі дало Україні і Польщі ще 5-6 місяців для активізації робіт з підготовки «Євро-2012». У разі зволікань проведення Чемпіонату Європи з футболу можуть передати іншим країнам. Про свою готовність вже заявляли Шотландія, Італія та інші.

Матеріали до теми:

• «Євро-2012» – один із головних викликів для України за всю її історію
XS
SM
MD
LG