Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 17:06

Машиністи харківського метро мають намір оголосити страйк


За словами керівника національної служби примирення Ольги Зуєвої, це може повністю паралізувати роботу всіх ліній підземки.

За словами керівника національної служби примирення Ольги Зуєвої, це може повністю паралізувати роботу всіх ліній підземки.

Протестувальники кажуть, що їхнє терпіння скінчилося. Вони не бачать іншого способу бути почутими і навіть готові пішки йти до Києва, розповів машиніст Олег Аністратенко.

Напередодні він разом з іншими голодувальниками потрапив до лікарні.

«Швидка» забрала шістьох колишніх машиністів, які 5 днів голодували на майдані Свободи. Медики констатували в них погіршення стану – від загострення виразкової хвороби до гіпертонічної кризи. На сьогодні, як розповів головний лікар обласної клінічної лікарні Микола Березка, стан шпиталізованих задовільний. Вони проходять курс лікування і отримують необхідне харчування. Ймовірно їх випишуть вже наприкінці тижня.

Допоки ж голодувальники перебувають у лікарні, в наметах на майдані оселилися близько 15 інших метрополітенівців. Вони поки що не відмовляються від їжі, продовжують працювати і виходять на лінію.

Спочатку машиністи харківського метро оголосили безстрокову акцію протесту, потім заявили про голодування. Вони вимагають звільнити керівника підземки Сергія Мусєєва та поновити на роботі 21 звільненого машиніста, також поліпшити умови праці.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG