Доступність посилання

ТОП новини

Єврокомiсiя розглядає запропонований українським прем’єром проект White Stream


Про це повідомив комiсар з енергетичних питань Андрiс Пiєбалгс пiсля зустрiчi з головою Верховної Ради України Арсенiєм Яценюком. Водночас єврокомiсар зазначив, що наразi в Єврокомiсiї є достатня кiлькiсть проектiв у цiй сферi, зокрема проект Nabucco, і важливим є змiцнення контактiв iз Туреччиною як iз транзитною країною.

Про це повідомив комiсар з енергетичних питань Андрiс Пiєбалгс пiсля зустрiчi з головою Верховної Ради України Арсенiєм Яценюком.

Водночас єврокомiсар зазначив, що наразi в Єврокомiсiї є достатня кiлькiсть проектiв у цiй сферi, зокрема проект Nabucco, і важливим є змiцнення контактiв iз Туреччиною як iз транзитною країною.

Минулого місяця Прем’єр Юлія Тимошенко запропонувала Європейському Союзу бути партнером у реалізації проекту White Stream із постачання газу до Європи.

Ідея так званого «Білого потоку» полягає в будівництві газопроводу з Туркменистану через Каспійське море, Азербайджан до грузинського порту Супса, далі дном Чорного моря до Криму і потім в напрямку Європейського Союзу.
XS
SM
MD
LG