Доступність посилання

ТОП новини

Одеса має шанс підвищити свій статус на «Євро-2012»


Петро Каландирець Одеса, 26 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – В Одеси є реальні шанси перейти з резерву до списку основних міст, в яких відбудуться матчі «Євро-2012». За умови, якщо всі підготовчі роботи будуть виконані належним чином. Про це заявив координатор інспекційної комісії УЕФА Маттео Гамбуто. У свою чергу мер Одеси запевнив: місто виконає всі вимоги.

Експерти УЕФА під час перебування у міській раді Одеси
«Ми маємо бути чесними і говорити відверто. У нас є певні складнощі в інших українських містах. Йдеться про відсутність аеровокзалів із високими можливостями прийому, стадіонів, місць для розміщення гостей, учасників та футбольних вболівальників, зручних транспортних мереж. Одеса наразі має найкращий шанс отримати статус основного міста, бо деякі міста можуть не дійти до остаточного рішення», – наголосив координатор інспекційної групи УЕФА Маттео Гамбуто під час перебування в Одесі.

Мер Одеси Едуард Гурвіц під час робочої зустрічі з експертами запевнив гостей, що міська влада зробить все необхідне для гідного прийому Чемпіонату «Євро-2012» і гарантував виконання всіх запланованих напередодні робіт.

«Ми побудуємо новий стадіон, проведемо реконструкцію Міжнародного аеропорту «Одеса» та міських автошляхів. Ми вже розпочали будівництво дороги, яка поєднає різні райони Одеси. Серед планів – розширення вулиць, будівництво 70 підземних автопаркінгів, готельних комплексів. Значну увагу будемо приділяти створенню умов для залучення інвесторів... За деякими проектами необхідні рішення вже ухвалені», – сказав мер Одеси Едуард Гурвіц.

УЕФА очікує письмових гарантій з Одеси

Стало відомо, що до 5 березня відповідальні за прийом керівники міських та обласних управлінь мають підготувати для експертів УЕФА англомовний пакет документів із викладенням планів підготовки прийому матчів Чемпіонату.

Експертів особливо цікавлять теми будівництва і реконструкції стадіонів, розвитку міського транспорту, перспективи розміщення гостей і вболівальників, реконструкція Одеського аеропорту, плани розвитку галузі охорони здоров’я і гарантії безпеки для учасників і гостей «Євро-2012».

Серед основних вимог експертів – поява в Одесі приблизно двох тисяч п''ятизіркових готельних номерів.

Голова оргкомітету з підготовки до проведення «Євро-2012» в Одесі Михайло Кучук запевнив, що експертам УЕФА будуть надані всі необхідні гарантії і до 5 березня необхідний пакет документів буде підготовлений.
XS
SM
MD
LG