Доступність посилання

ТОП новини

Кому вигідний недієздатний парламент? На чому зосереджена підготовка до Євро-2012? За чим сьогодні стоять у чергах українці?


Ірина Біла Київ, 26 лютого 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Кому вигідний недієздатний парламент? На чому зосереджена підготовка до Євро-2012? За чим сьогодні стоять у чергах українці? До вашої уваги – огляд української преси.


Недієздатний парламент може бути декому з політичних гравців вигідніший, ніж дієздатний. Із запитанням, кому сьогодні, з тактичної позиції, вигідніший парламентський клінч, газета «День» звернулася до політолога Володимира Фесенка. На його думку, парадокс у тому, що практично всім провідним політичним силам так чи інакше вигідна стагнація парламенту, його неробочий стан.

Процес підготовки до чемпіонату Європи з футболу, який відбудеться 2012 року в Україні й Польщі, лише на 30 відсотків складається з роботи над спортивними об’єктами. Решта 70 відсотків – це робота, спрямована на якісне перетворення інфраструктури двох сусідніх країн. Адже для проведення Євро-2012 потрібно не лише будувати якісні дороги й готелі, а й потурбуватися про розвиток туристичної інфраструктури. Докладніше ситуацію аналізує газета «День».

Газета «Голос України» прогнозує, чи допоможе Україна своїм аграріям адаптуватися до СОТівських правил гри. Видання інформує, що Кабмін уже цього року планує надавати сільгоспвиробникам бюджетні дотації. Але наскільки вони будуть об’єктивними? Про це йдеться в статті «Під час розподілу бюджетних дотацій імовірні зловживання».

Упродовж останніх 15 років у ставленні суспільства до злочинців та їхніх жертв сформувався дисбаланс, який чимдалі поглиблюється. Складається враження, що злочинці в Україні – мало не привілейований клас, стверджує «Газета по-українськи». Водночас жертва залишається беззахисною й безправною і після того, як злочин розкритий і правопорушники покарані. Про це читайте в публікації «Держава має піклуватися про жертв злочинів».

Черги за хлібом та «докторською» ковбасою відійшли в минуле, констатує «Газета 24». Тепер громадяни звикають стояти в черзі у банках, щоб заплатити за кредити. Щоб зменшити черги, банкіри обіцяли закупити максимальну кількість так званих платіжних терміналів. Наскільки це покращить ситуацію, пише автор статті «Хто останній?»
XS
SM
MD
LG