Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко: Уряд відсторонився від проблем, які треба врахувати у змінах до Держбюджету-2008


Про це йдеться у листі глави держави на адресу Прем''єр-міністра Юлії Тимошенко. Серед цих проблем Президент виділяє збільшення видатків для Міноборони, що має підвищити боєздатність Збройних Сил та забезпечити перехід до контрактної армії до кінця 2010 року.


Про це йдеться у листі глави держави на адресу Прем''єр-міністра Юлії Тимошенко.

Серед цих проблем Президент виділяє збільшення видатків для Міноборони, що має підвищити боєздатність Збройних Сил та забезпечити перехід до контрактної армії до кінця 2010 року. Крім того, Ющенко занепокоєний будівництвом доріг до «Євро-2012» та протизсувними заходами в Криму.

Окремим питанням глава держави ставить баланс фінансових потоків «Нафтогазу України».

Віктор Ющенко просить Юлію Тимошенко взяти під свій особистий контроль опрацювання зазначених питань під час підготовки та схвалення урядом законопроекту про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік та про внесення змін до деяких законодавчих актів України».

У Секретаріаті Президента раніше заявляли, що уряд не врахував більшості президентських зауважень при розробці змін до Головного кошторису держави.

Держбюджет-2008 Верховна Рада схвалила наприкінці минулого року.

Матеріали до теми:

• Секретар РНБО заперечує наявнiсть конфлiкту мiж урядом України та Секретаріатом Президента • Що не робить Юлія Тимошенко – все не подобається Віктору Ющенку. Чому? • Секретаріат Президента стурбований Тимошенко (Аналіз) • Чи вдалося Тимошенко поламати тіньові газові схеми в Москві? (Точка зору)
XS
SM
MD
LG