Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Янукович називає провокацією звинувачення у сепаратизмі на адресу організаторів з’їзду у Сіверськодонецьку


Раніше віце-прем’єр-міністр Іван Васюник заявив, що метою проведення з’їзду у Сіверськодонецьку є – нагнітання політичної та парламентської кризи в країні.

Cьогодні на брифінгу лідер Партії регіонів заявив: «Звинувачення у сепаратизмі, що звучать на адресу його організаторів є не більш, ніж політичні провокації. Головна мета з’їзду – це спільно знайти шляхи вирішення проблем, що непокоять суспільство».

Раніше віце-прем’єр-міністр Іван Васюник заявив, що метою проведення з’їзду у Сіверськодонецьку є – нагнітання політичної та парламентської кризи в країні. Цей з’їзд планують провести завтра.

Сьогодні Генпрокурор Олександр Медведько повідомив, що прокуратура реагуватиме на можливе порушення закону під час зібрання.

А в Міністерстві внутрішніх справ повідомили, що не мають інформації про можливі порушення правопорядку завтра у Сіверськодонецьку.

Взяти участь у з’їзді в Сіверськодонецьку має намір і партія «Пора». За словами її лідера Владислава Каськіва, участь його партії у з’їзді матиме винятково мирний характер і не буде спрямована на загострення суспільного протистояння.

Другий Всеукраїнський з’їзд депутатів рад усіх рівнів має відбутися 1 березня в Льодовому палаці Сіверськодонецька.

За інформацією організаторів, на форумі планують обговорити п’ять тем: про порушення прав місцевого й регіонального самоврядування; про системні порушення прав російськомовних громадян України; про фальсифікації та перегляд історичного минулого України; про позаблоковий статус, проголошений при створенні незалежної держави Україна, і про ставлення до НАТО.

Під час схожого з’їзду в 2004 році лунали сепаратистські заяви, зокрема, щодо створення автономної Південно-Східної республіки. До відповідальності за ці заяви нікого не притягли.

Матеріали до теми:

• Борис Тарасюк пропонує притягнути до відповідальності організаторів запланованого з''їзду депутатів усіх рівнів у Сіверськодонецьку • Вадим Колесніченко: Гуманітарний з''їзд депутатів усіх рівнів у Сіверськодонецьку відбудеться 23 лютого
XS
SM
MD
LG