Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську співала прима світової оперної сцени Монтсеррат Кабальє


Зірка виступила в п’ятницю ввечері на офіційному відкритті культурного центру Cultural Centre OPERA у колишньому приміщенні дворянських зборів. Монтсеррат Кабальє виконала арії італійською, французькою та іспанською мовами. Її вихід на сцену тривав 20 хвилин. Це був п’ятий візит відомої на весь світ оперної співачки Марії де Монтсеррат Бібіяни Консепсьйон Кабальє і Фольк в Україну. У Дніпропетровську вона побувала вперше.

Зірка виступила в п’ятницю ввечері на офіційному відкритті культурного центру Cultural Centre OPERA у колишньому приміщенні дворянських зборів.

Монтсеррат Кабальє виконала арії італійською, французькою та іспанською мовами. Її вихід на сцену тривав 20 хвилин.

Це був п’ятий візит відомої на весь світ оперної співачки Марії де Монтсеррат Бібіяни Консепсьйон Кабальє і Фольк в Україну. У Дніпропетровську вона побувала вперше.

«Я дуже шкодую, що не зможу познайомитись із містом, хоча мені завжди цікаво спостерігати за різною публікою, і я дуже вдячна за запрошення. Головним для мене завжди були не зали та театри, а люди, які хочуть мене чути. Це прекрасно – приїхати до незнайомого міста і зробити цікавий вечір на такій значущій для Дніпропетровська події – відродженні опери», – сказала Монтсеррат Кабальє на прес-конференції.

За словами організаторів виступу, славнозвісна співачка не висувала їм ніяких особливих вимог і не діймала примхами.

«Це дуже демократична людина і це, мабуть, уперше, коли зірка такого рівня не вимагає нічого, окрім найнеобхідніших для зручності та комфорту речей», – зазначив режисер відкриття Cultural Centre OPERA Олександр Сірий.

Як зауважують ініціатори створення нового культурного центру, свого часу в залі дворянських зборів Катеринослава, де тепер міститься центр OPERA, співали Шаляпін і Вертинський, виступав із промовами Нестор Махно, відпочивала міська еліта.

«Закладів такого рівня немає ні в Україні, ні в Росії, і дуже приємно, що відкрила це свято саме Монтсеррат Кабальє», – сказав президент центру OPERA Андрій Павелко.
XS
SM
MD
LG