Доступність посилання

ТОП новини

У Смузі Гази загинули ще принаймні 46 палестинців, палестинські керівники заявляють про зрив мирних переговорів і звертаються до ООН


Серед загиблих – чимало цивільних осіб. Загалом за чотири дні ізраїльських повітряних ударів, обстрілів і наземної операції проти повстанців у Смузі Гази загинули вже близько 80 палестинців.

Серед загиблих – чимало цивільних осіб.

Ізраїльські війська в суботу за підтримки танків та авіації вели наступ на палестинських повстанців, які обстрілюють південь Ізраїлю ракетами та з мінометів.

Лише протягом суботи вони випустили по території Ізраїлю близько 20 ракет. За даними військових, цього разу три з ракет були радянської системи «Град» – значно потужніші й точніші, ніж звичні саморобні палестинські ракети «Касам».

Загалом за чотири дні ізраїльських повітряних ударів, обстрілів і наземної операції проти повстанців у Смузі Гази загинули вже близько 80 палестинців.

У керівництві Палестинської національної адміністрації говорять, що ці операції «поховали» мирні переговори з Ізраїлем, і закликають негайно зібрати засідання Ради Безпеки ООН.

Чільний представник палестинської влади на мирних переговорах Ахмед Корея назвав ізраїльську операцію «різаниною» й «геноцидом».

За його словами, палестинські керівники, включно з Президентом Махмудом Аббасом, рекомендували через це припинити мирні переговори з Ізраїлем.
XS
SM
MD
LG