Доступність посилання

ТОП новини

Ярослав Кендзьор: До конфліктів у середині Коаліції демократичних сил причетний голова Секретаріату Президента Віктор Балога


В інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат від фракції НУНС заявив: «До цієї кампанії долучений, не буду навіть приховувати його прізвища, Віктор Балога, який руйнує і оголосив війну фракції «Наша Україна» у Верховній Раді, прихильники якого виходять з «Народного союзу «Наша Україна». Я не можу пояснити логіку цих дій, адже рубають сук, на якому сидять...».

В інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат від фракції «Наша Україна-Народна самооборона» Ярослав Кендзьор заявив: «До цієї кампанії долучений, не буду навіть приховувати його прізвища, Віктор Балога, який руйнує і оголосив війну фракції «Наша Україна» у Верховній Раді, прихильники якого виходять з «Народного союзу «Наша Україна». Я не можу пояснити логіку цих дій, адже рубають сук, на якому сидять. Я не можу пояснити мовчання Президента після виходу Балоги і його прихильників з НСНУ, які публічно сказали, що ця партія нічого не варта, що вона себе вичерпала, забувши, що до сьогоднішнього дня почесним головою цієї партії залишається Президент».

Раніше про вихід з «Народного союзу «Наша Україна» оголосили п’ятеро депутатів – членів фракції НУНС, голова Секретаріату Президента Віктор Балога та його заступник Роман Безсмертний.

Із боку Секретаріату глави держави також неодноразово лунала критика на адресу уряду Юлії Тимошенко.
XS
SM
MD
LG