Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 11:12

Ярослав Кендзьор: До конфліктів у середині Коаліції демократичних сил причетний голова Секретаріату Президента Віктор Балога


В інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат від фракції НУНС заявив: «До цієї кампанії долучений, не буду навіть приховувати його прізвища, Віктор Балога, який руйнує і оголосив війну фракції «Наша Україна» у Верховній Раді, прихильники якого виходять з «Народного союзу «Наша Україна». Я не можу пояснити логіку цих дій, адже рубають сук, на якому сидять...».

В інтерв’ю Радіо Свобода народний депутат від фракції «Наша Україна-Народна самооборона» Ярослав Кендзьор заявив: «До цієї кампанії долучений, не буду навіть приховувати його прізвища, Віктор Балога, який руйнує і оголосив війну фракції «Наша Україна» у Верховній Раді, прихильники якого виходять з «Народного союзу «Наша Україна». Я не можу пояснити логіку цих дій, адже рубають сук, на якому сидять. Я не можу пояснити мовчання Президента після виходу Балоги і його прихильників з НСНУ, які публічно сказали, що ця партія нічого не варта, що вона себе вичерпала, забувши, що до сьогоднішнього дня почесним головою цієї партії залишається Президент».

Раніше про вихід з «Народного союзу «Наша Україна» оголосили п’ятеро депутатів – членів фракції НУНС, голова Секретаріату Президента Віктор Балога та його заступник Роман Безсмертний.

Із боку Секретаріату глави держави також неодноразово лунала критика на адресу уряду Юлії Тимошенко.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG