Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко виступить на конференції жінок у Брюсселі


Віталій Єреміца Брюссель 6 березня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – Сьогодні Юлія Тимошенко братиме участь у міжнародній конференції «Жінки: стабілізуючи небезпечний світ». Цей захід організований нарередодні Міжнародного жіночого дня Комісаром Європейської Комісії з питань зовнішніх відносин та європейської політики сусідства Бенітою Ферреро-Вальднер.


Серед запрошених близько 50 жінок з усього світу: жінки-глави держав, міністри, керівники міжнародних організацій, бізнес-леді та активістки громадських установ.

Зокрема, у конференції братимуть участь Президент Фінляндії Тар’є Галонен, Перша леді Єгипту Сюзанна Мубарак, Держсекретар США Кондоліза Райс, заступник Генсекретаря ООН Аша Розе Мігіро, жінки-єврокомісари Марго Валстрьом та Неелі Крус.

Як сьогоднішня жінка може активніше сприяти безпеці людей та врегулюванню конфліктів?

На обговоренні будуть дві теми: роль жінок у справах безпеки у світі та розширення їхніх прав та можливостей. Учасниці конференції дискутуватимуть, як сьогоднішня жінка може активніше сприяти безпеці людей та врегулюванню конфліктів. Не обійдуть увагою й проблеми зміни клімату, енергетичної безпеки, бідності, низького рівня охорони здоров''я та освіти, наркотиків, тероризму та поширення всіх видів зброї.

Пояснюючи ідею скликання цієї конференції, Комісар Ферреро-Вальднер сказала: «Насамперед, я хотіла зосередити увагу світової громадськості не на жінках-жертвах, а на нехтуваному донині вкладі сильних представниць слабкої статі у справу стабілізації складних ситуацій у світі після конфліктів. Які справді намагаються використати й передати іншим всі можливі зв''язки для відбудови суспільств».

Прем‘єр-міністр України Юлія Тимошенко має виступити із доповіддю на ранковій частині цієї конференції.

У рамках її робочого візиту також запланована низка двосторонніх зустрічей: з державним секретарем США Кондолізою Райс, міністром закордонних справ Німеччини Франком Вальтером Штайнмайєром, президентом Республіки Фінляндія Тар’є Галонен та спікером парламенту Грузії Ніно Бурджанадзе.
XS
SM
MD
LG