Доступність посилання

ТОП новини

Олександр Турчинов: Україна не планує порушувати в Москві питання про підвищення ціни на транзит газу


Водночас перший віце-прем’єр-міністр сподівається, що на завтрашніх переговорах із газових питань і російська сторона поводитиметься «коректно» і «не буде ставити питання щодо підняття ціни на газ для України в поточному році». Раніше сьогодні в «Нафтогазі України» повідомили, що переговори з російським «Газпромом» відбудуться завтра, а не сьогодні, як повідомляли спершу.

Водночас перший віце-прем’єр-міністр сподівається, що на завтрашніх переговорах із газових питань і російська сторона поводитиметься «коректно» і «не буде ставити питання щодо підняття ціни на газ для України в поточному році».

Раніше сьогодні в «Нафтогазі України» повідомили, що переговори з російським «Газпромом» відбудуться завтра, а не сьогодні, як повідомляли спершу.

Останніми днями між Президентом і Прем’єр-міністром України точилися палкі публічні суперечки з газових питань, зокрема, щодо ціни, яку Україна має платити за газ власне російського походження.

Ціна суміші середньоазійського і частково російського газу, яку отримує Україна, становила на нинішній рік, за попередніми домовленостями, 179,5 доларів за тисячу кубометрів.

Матеріали до теми:

• Газові переговори тривають

• Віктор Ющенко називає брехнею повідомлення, що він домовлявся з Путіним про ціну на газ для України у 312 доларів • Президент зняв гриф секретності з директив делегації України на переговори з Росією з питань переходу на прямі поставки газу • Віктор Балога: Юлія Тимошенко спотворила зміст домовленостей Президентів України та Росії в листі до Віктора Ющенка • Тимошенко не збирається повністю виконувати газові домовленості Ющенка і Путіна • «Газпром» домовився з «Нафтогазом» і зняв обмеження на газ для України
XS
SM
MD
LG