Доступність посилання

ТОП новини

Юлія Тимошенко звинувачує керівництво Київської міської держадміністрації в корупції


Про це Прем’єр-міністр заявила на засіданні уряду, де мав бути присутній, але не прийшов, і київський мер. Сам столичний мер напередодні заявив, що не звітуватиме перед урядом, а згоден доповідати з цього питання лише Президентові України.

Про це Прем’єр-міністр заявила на засіданні уряду, де мав бути присутній, але не прийшов, і київський мер.

«У Києві давно назріла ситуація, яка просто для пересічних киян сприймається як махрова корупція, абсолютно нахабне нехтування інтересами Києва. Кияни очікують від демократичної команди дострокових виборів мера і дострокових виборів Київради. І мені дуже прикро, що демократична команда, яка йшла на вибори, абсолютно чітко обіцяючи киянам звільнити Київ від цієї корупційної шайки, сьогодні сповідує подвійні стандарти», – заявила Тимошенко.

Сьогодні мер Леонід Черновецький мав прийти на засідання уряду, але не з’явився.

Народний депутат України від фракції «Наша Україна – Народна самооборона», колишній мер Києва Олександр Омельченко вважає, що Леонід Черновецький відмовився від участі в засіданні Кабінету Міністрів за згодою Секретаріату Президента.

Подібну думку в ефірі Радіо Свобода висловив і секретар Блоку Кличка в Київраді Олександр Григорович.

«Ми зверталися до Президента, до вищих органів державної влади з тим, щоб звернути увагу на проблеми, які існують у місті Києві. На жаль, реакції ніякої не було. Дійсно, там назріли питання, які треба було вирішувати. Вони не вирішувалися. І це стимулювало до таких кроків у діяльності голови Києва і його команди», – заявив він.

Сам столичний мер напередодні заявив, що не звітуватиме перед урядом, а згоден доповідати з цього питання лише Президентові України.

У листі до Прем’єр-міністра Леонід Черновецький назвав розгляд урядом київських питань «фарсом», який, за його словами, має на меті не встановити істину, а лише виконати політичне замовлення.

У п’ятницю Верховна Рада вирішила створити тимчасову слідчу комісію для розслідування обставин можливого порушення законів і Конституції посадовцями Київради і Київміськадміністрації.

Матеріали до теми:

• Президент підтримує мера Києва Леоніда Черновецького, вважає секретар Блоку Віталія Кличка в Київраді • Черновецький хоче мати союзницю Тимошенко на відстані?
XS
SM
MD
LG