Доступність посилання

ТОП новини

Антимонопольний комітет починає розслідувати зловживання з боку операторів ринку нафтопродуктів в Дніпропетровську


Ті перестали продавати бензин за готівку.

Ті перестали продавати бензин за готівку.

Як повідомили Радіо Свобода в регіональному відділенні Антимонопольного комітету, наразі фахівці почали з’ясовувати, чи відповідають дії суб’єктів господарювання, що припинили продавати пальне за готівку, вимогам конкуренційного законодавства.

Поки що фахівці АМКУ утримуються від коментарів щодо причин кризової ситуації з бензином. Назви фірм, які перевіряють, теж не розголошують.

Від учора у Дніпропетровську сотні автозаправок продають бензин та дизельне пальне тільки за талонами. Другу добу поспіль на АЗС ажіотаж, кількасотметрові черги. Ціна бензину на заправках, які відпускають пальне у вільний продаж, сягає 6-6.30 гривень за літр. Це в середньому на 50 копійок більше, ніж ще два дні тому.

Останнім часом по Україні спостерігається різке підвищення цін на нафтопродукти. У столиці лише протягом цього тижня вартість бензину марки А-95 зросла в середньому на 25 копійок.

Ріст цін на бензин в Україні пояснюють ситуацією на світовому нафтовому ринку. Ціни на нафту на лондонській біржі днями перевищили 110 доларів за барель.
XS
SM
MD
LG