Доступність посилання

ТОП новини

СБУ у Дніпропетровській області стверджує, що встановило учасників нападу на рабина Єврейської релігійної громади Дов-Бер Байтмана


Як повідомили у прес-групі обласного управління СБУ, у скоєні злочину підозрюються четверо молодиків віком від 17 до 22 років.

Як повідомили у прес-групі обласного управління СБУ, у скоєні злочину підозрюються четверо молодиків віком від 17 до 22 років. За даними СБУ, двоє підозрюваних є школярами, один навчається у технікумі, ще один — у виші. Усі хлопці з благополучних родин.

Правоохоронці не виключають, що мотивом нападу міг бути прояв ксенофобії. Зараз правоохоронці встановлюють мотиви і обставини злочину, після чого вирішуватимуть питання про порушення кримінальної справи.

Напад на рабина Єврейської релігійної громади, викладача освітнього центру «Шіурей Тора» Дов-Бер Байтмана скоїли 25-го січня цього року.

Серед білого дня в центрі Дніпропетровська четверо невідомих побили рабина, який повертався з занять. Нападники, викрикуючи антисемітські гасла, продовжували бити рабина навіть після того, як той упав на землю. Отримані тілесні ушкодження оцінили середнім ступенем важкості.

ООН неодноразово висловлювала стурбованість з приводу зростання в Україні кількості злочинів на расовому ґрунті.

У 2007 році офіційно зареєстрували 17 таких інцидентів, а вже цього року у Києві вбили двох вихідців з інших країн.
XS
SM
MD
LG