Доступність посилання

ТОП новини

На «Буковелі» буде зимова база олімпійської підготовки


Галина Добош Івано-Франківщина, 17 березня 2008 (RadioSvoboda.Ua) – На гірськолижному комплексі «Буковель» підписаний меморандум про створення тут центру олімпійської підготовки з зимових видів спорту.

Документ підписали міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко і керівник ТзОВ «Скорзонера», якому належить «Буковель», Олександр Шевченко. Тут проходитимуть навчально-тренувальні збори українських спортсменів і всеукраїнські та міжнародні змагання з біатлону, лижних гонок, фристайлу, сноубордингу, фігурного катання на ковзанах, шорт-треку, хокею з шайбою та інших.

Для «Буковелю», за словами Олександра Шевченка, це, швидше, не бізнесовий проект. «Інвестори готові, інвесторам це цікаво. Можливо, навіть для інвесторів це більше не бізнесовий, а спортивний інтерес, відповідний соціальний проект», – зазначив він.

Україна зможе претендувати на проведення у себе Олімпійських ігор?

Гірськолижна база на «Буковелі» вже хороша, треба буде ще збудувати льодову арену, траси для біатлону. На перший етап, організаційний, відводять час до початку гірськолижного сезону 2008 року (середина листопада). Тоді тут розпочнуть проведення всеукраїнських і міжнародних змагань. Далі, за словами Юрія Павленка, ще амбітніші плани.

Юрій Павленко: «Якщо в сезон 2008-2009 нам вдасться виконати поставлені завдання, ми будемо робити спільну заявку на проведення в Україні олімпійських ігор в якомусь там році, на який ми зможемо на той момент претендувати».

Розвиток зимової бази олімпійської підготовки потребує об’єднання організаційних, фінансових, матеріальних зусиль владних структур, спортивних організацій, туркомплексу «Буковель».
XS
SM
MD
LG